Nápaditý svatební pomocník

Dodavatelé

Ověřené firmy, s kterými spolupracujeme a doporučujeme:

SVATEBNÍ SALONY:

Svatby podle Katy, salon u Brna

Svatby podle Katy

Svatební salon Felicie, Brno

Salon Felicie

Svatba na jedničku, Brno

Svatba na jedničku

Svatební salon Star, Brno

Svatební šaty

Kouzelné svatby, Olomouc

Kouzlené svatby

 Glamor

Zakoupili jste si šaty na důležitou společenskou událost, čekali jste na ně skoro měsíc a nakonec jste zjistili, že vypadají úplně jinak než na stránkách, kde jste je objednali? Nezoufejte máme pro Vás řešení!
Eshop Glamor přináší bohatý výběr dámských společenských a svatebních šatů výborné kvality z USA za více než rozumnou cenu a to ve velikostech od XS pro ty nejštíhlejší zákaznice, až po šaty pro plnoštíhlé ve velikostech až 5XL. Veškeré zboží je navíc okamžitě skladem a můžete si je i osobně vyzkoušet a vyzvednout.
Naleznete zde šaty pro nejrůznější slavnostní příležitosti – jako například šaty na svatbu a to nejen pro nevěstu či družičky a svědkyně, ale i maminky a ostatní hosty. Šaty do divadla, do tanečních, na promoci, příjemný večer v tanečním klubu či jakoukoliv jinou společenskou událost, to jsou šaty, které nalezne právě v eshopu Glamor.  Můžete si vybrat šaty krajkové saténové, na šněrování s vlečkou, elastické, které zdůrazní Vaši siluetu nebo zvolte šaty s krajkovými detaily, které Vám dodají punc luxusu. Jednoduché krátké, dlouhé elegantní, šaty korzetové, koktejlky, plizované, střihu do A, sexy i decentní, to vše jsou šaty, které najdete právě v www.Glamor.cz. Velmi vysoké, nebo naopak drobnější zákaznice naleznou šaty také právě pro jejich postavu.
Kvalitní látky, mnoho barevných kombinací, originální střihy a jedinečnost je to, co můžete od společenských šatů z www.Glamor.cz opravdu očekávat.