Nápaditý svatební pomocník

Děti na svatbě

Děti na svatbě

Mít děti před svatbou už v dnešní době není nic neobvyklého. Pravidlo „nejdřív svatba potom děti“ je naštěstí již pasé a čím dál více párů ke svatbě dospěje až s nějakými těmi ratolestmi. Co ovšem děti na svatbě? Vzít je s sebou nebo ne?

 

 

Popřípadě jak zajistit, aby se z nich nestali nekontrolovaní uličníci, kteří naruší důstojnost a chod obřadu a celé svatby. Snoubenci si takovou otázku musí položit, i když vlastní dítě nemají. Je totiž pravděpodobné, že někdo ze svatebčanů své děti na svatbu vezme s sebou.

 

Jak zajistit péči o děti na svatbě?

Nejlepší variantou je zajistit chůvu, která se těm nejmenším bude během svatby věnovat. Ovšem vždy je zapotřebí připravit dětský koutek. Pokud se děti budou nudit, začnou zlobit. V dětském koutku by měl být pro každého prcka připravený balíček s překvapením. Může jít o pastelky, omalovánky, malou hračku či bublifuk. Také bychom pro děti měli připravit nějakou tvůrčí zábavu, jako je hraní se stavebnicemi, malování a kreslení.

 

Děti na svatbu patří

Pokud snoubenci mají děti ještě před svatbou, není k zahození děti „využít“. Mnoho snoubenců si nechává tisknout fotku dětí přímo na svatební oznámení. Pokud to věk dítěte a jeho dovednosti dovolí, je velice roztomilé, když dítě přinese prstýnky až k oltáři. Další možností je dát dětem jednorázový fotoaparát a nechat je nafotit svatbu z jejich perspektivy.

 

Děti na svatbě koláž

 

 

 

Mohlo by vás zajímat:Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


%d blogerům se to líbí: