Svatba.cz – měníme vysněné ve skutečnost!

Jsme největší svatební portál v ČR, který jako jediný disponuje nejbohatším katalogem svatebních dodavatelů včetně poptávkového systému a dalších nástrojů.

svatba-cz

 

Naší vizí je zjednodušení realizace svatebního dne pro snoubence i svatebčany, stejně jako poskytnutí efektivní prodejní platformy pro svatební dodavatele.

Náš svatební portál je doslova nadupaný nepřehlédnutelným množstvím svatební inspirace, zajímavých informací ze svatebního světa, nabídkou produktů ze svatebního sortimentu, články o svatebních trendech, praktickými radami a tipy odborníků a profesionálů ze svatebního světa, zkrátka vším, co můžete a určitě budete před svatbou potřebovat.

Jsme tým profesionálů a nadšenců pro svatby a veškeré dění kolem nich, náš portál neustále zdokonalujeme, vytváříme nové praktičtější nástroje pro snoubence i svatební dodavatele, své práci rozumíme a hlavně nás baví.

Zakládáme si na moderních technologiích, funkčním designu a především na dlouholetých zkušenostech ve svatebním oboru. Naším standardem je osobní přístup, férové jednání a maximální podpora našich zákazníků.

Navštivte nás a přesvědčte se o všem, co vám náš portál Svatba.cz může nabídnout. Není toho málo! Jsme tu pro vás a pro váš vysněný svatební den, který vám pomůžeme dokonale naplánovat a tím proměnit ve skutečnost.

 

Těšíme se! Váš tým Svatba.cz

Mohlo by vás zajímat:

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené, PR články a jeho autorem je inspirace. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Share Button

Komentáře nejsou povoleny.