Svatba na klíč

Naplánovat, zařídit a uspořádat svatbu vyžaduje mnoho času, zkušeností a organizačních schopností. Můžete si ji celou zorganizovat sami, ale počítejte s tím, že hned na začátku strávíte mnoho hodin na internetu a probíráním se nekonečnou nabídkou firem a zkušenostmi ostatních. Nabídka svatebních služeb a výrobků je neobyčejně široká a ne vždy platí – čím vyšší cena, tím vyšší kvalita. Další čas zabere výběr místa obřadu a svatební hostiny, komunikace s dodavateli a vyřizování formalit.
Celý příspěvek

Svatební agentura K&P

Svatební agentura K&PSvatební agentura K&P nabízí veškeré služby spojené s organizací svatby, od naplánování konceptu svatby, výběru vhodné lokality a svatebních dodavatelů až po koordinaci samotného svatebního dne. Ať již máte zájem o přípravu obřadu, svatbu na klíč, koordinaci svatebního dne, či potřebujete pouze poradit s přípravou svatby, jsme tu pro vás. Realizujeme vaše představy do nejmenších detailů, vyjdeme vstříc vašim finančním možnostem a pomůžeme vám udělat z vaší svatby nezapomenutelnou událost.
Celý příspěvek

Svatební hostina Praha

Nechte starosti o svatební hostinu v Praze jiným

Při nejdůležitějším dnu v životě chcete mít kolem sebe rodinu a přátele. Jak se o ně ale dobře postarat? Základem je vydařená svatební hostina, na které si každý pochutná. Vy ale máte jistě jiné starosti, než vymýšlet svatební menu. Svatba v Praze se může nechat inspirovat již sestavenou hostinou s několika chody.
Celý příspěvek

Jaké šaty si obléct na svatbu

Základní pravidla při hledání těch správných svatebních šatů

Při výběru svatebních šatů bychom se neměli řídit jen svým vlastním vkusem, ale i stylem svatby, místem konání obřadu a tím, co všechno chceme ve svatební den podniknout. Hlavní zásadou ženicha i nevěsty je ladit k sobě. Pokud je nevěsta o hodně menší než ženich, měla by si vzít vyšší podpatky a nechat si na hlavě vytvořit vyšší účes, kupříkladu drdol. Opticky prodlužuje i delší kytice a splývavé svatební šaty. Žena stejně velkého či menšího snoubence si může dovolit více se odhalit a vzít si na sebe širší sukni, čímž se bude opticky zmenšovat. Postavu korpulentnějších dam zužuje splývavá dlouhá sukně, útlá žena si může dovolit sukni širší.

Celý příspěvek

Vše pro svatby – svatební portál

Co znamená když uslyšíte spojení VšeProSvatby.cz a MatrikyInfo.cz?

VšeProSvatby.czNa počátku byla myšlenka – oženit extrémně zaměstnaného introvertního kamaráda. Jeho svatba byla již předem naplánována do posledního detailu. Souběžně s plánováním svatby probíhalo kamarádské hledání k němu hodící se nevěsty. Docela pěkný plán, zdálo by se! Kamaráda jsme seznámili s prima holkou, prožili spolu nádherný půlrok a… našla si jiného. Hlavní rozdíl byl zřejmě v kamarádově Škodě Octavii a Porsche 911 jiného kamaráda.
Celý příspěvek