Nápaditý svatební pomocník

Zimní svatby

Zimní svatby

Zimní svatby… Není pravda, že nejlepší svatby jsou na jaře! Představte si ty úžasné zimní barvy přírody, svatební sál osvětlený svíčkami a vytopený krbem, útulná atmosféra a třpytící se sníh.

 

Zimní rostliny jako jehličnany, jmelí a šišky můžete použít pro výzdobu i pro svou svatební kytici. Bílá zimní vločka je úžasným motivem pro výzdobu stolu i na svatební oznámení a tiskoviny.

 

 

Svatba v prosinci

Zajímavý poznatek: Chcete-li se brát v prosinci a v kostele, využijte vánoční atmosféry. Kostel bude krásně vyzdoben vánočními dekoracemi a vy si tak s tím nemusíte lámat hlavu. A ušetříte :))

 

Myslete na to, že v zimě prostě bude zima. Nenechte své hosty mrznout a připravte se. Připravte k posezení na obřadu i na hostině teplé deky a horké nápoje. Hosty jistě potěší horký svařák a čaj, když dorazí.

 

 

Zimní svatební fotografie

V zimních měsících se stmívá brzy, proto vyražte na svatební focení včas, alespoň ve 2 hodiny odpoledne. Budete určitě potřebovat něco na zahřátí – pončo přes šaty nebo kožíšek, rukavice a teplé boty do sněhu. Pokud trváte na šatech bez rukávů, na venkovní aktivity si pořiďte pletené natahovací rukávy.

 

 

Zimní svatby

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: