Nejnovější trendy barva? Mintová a meruňková!

Milujete pastelové odstíny? Pak je následující inspirace právě pro Vás! S mátovou a meruňkovou barvou bude Vaše svatba zaručeně podle nejmodernějších trendů. A můžete se směle pustit i do jejich kombinování.
Z šatů v těchto barvách budou mít zaručeně radost i Vaše družičky, protože je unosí i v budoucnu.
Jemně chladivá mátová a teplá meruňková prozáří Vaši jarní nebo letní svatbu a navodí tu správnou pohodu u Vašich svatebních hostů.
Jelikož jsou tyto barvy moderní i v oblasti bytových doplňků, můžete poměrně snadno sehnat plno atraktivní dekorace nejen na Váš svatební stůl.

8443407-Silver-floral-ornament-brocade-textile-pattern-Stock-Photo-silver-background-texture

Červená svatba

Nepřehlédnutelná, emoce probouzející jako Váš svatební obřad a oslava. Přesně taková je červená barva.
Zdá se Vám příliš výrazná? Při střízlivém použití neobyčejně osvěží Vaše svatební dekorace i svatební oděv. Obzvlášť dobře vynikne v kombinaci s havraními vlasy nevěsty, ale nemusí se jí bát ani blondýnky.
Červená je veselá barva, kterou lze dobře kombinovat i s luxusním pojetí svatby třeba na zámku. Vašim svatebním tiskovinám dodá patřičnou eleganci.
Snad Vám následující obrázková inspirace pomůže udělat si představu, jak okouzlující může červená svatba být.

oznameni

Svatební dekorace v rustik stylu

Rádi byste měli vaší svatbu v rustik stylu, ale nemáte dostatek inspirace? Podívejte se na obrázky, které jsem pro vás připravil. Tento styl svatby je poslední dobou velkou senzací a rozmáhá se čím dál víc. Mě osobně se velice líbí a když se v nejbližší době budu ženit, určitě budu mít svatbu v tomto stylu. Přinejmenším z toho důvodu, že to je gendrově neutrální, vzdušné a přirozené.

Co si myslíte? Stojí to za uvážení?

Woodwedding_decorations

Svatební oznámení laserem vyřezanou krajkou

Svatební oznámení, které je vyřezané laserem? Nic nereálného.
Poslední dobou se to používá častěji a častěji. Donedávna se dělali jen výseky, ale ty mají svá omezení. Drobné výseky se dělali velice obtížně a v některých případech to nebylo ani možné.

Dnes přišel na řadu laser (digitální výsek), který udělá i ty nejemnější krajky. Pomocí laseru se dá udělat i mnoho doplňků na svatbu jako jsou například košíčky na cupcake, ozdoby na svatební tabuli, nebo také postavičky na dort a mnoho jiného.

Podívejte se sami na nápady druhých a nechte se inspirovat.

Laser

Ukázky techniky ražby

Ražba se provádí pomocí horkého razícího stroje a různých šablon. Šablony mohou na papír natisknout ornamenty z fólií nebo se razí bez fólie, což způsobí vystoupení papíru nad nebo pod povrch.

Jak poté takové tiskoviny vypadají? Můžete se podívat!:)

razba

 

 

Svatba na pozdim

Pomalu, ale jistě se nám blíží podzim, přinášíme pár nápadů na pozdimní svatby, kdy máme jedinečnou možnost využít autentickou barevnou atmosféru přímo od přírody.

 • prstýnky na pozdimních listech
 • osvětlený strom, lampióny, pochodně
 • koberec z barevného listí
 • jablka se svíčkou ve vodě jako osvětlení
 • sklenice polepené barevnými listy
 • sklenice se svíčkami zaplněné žaludy
 • šišky jako dekorace
 • opravdové pozdimní listy ve svatebním oznámení
 • fotografie mezi listy
 • svíce obalené skořicí
 • dýňová šťáva pro hosty
 • vykrojená dýně, do které je vložená mísa s ledem na chlazené láhve s nápoji

podzimni svatba

Svatební téma bílý páv

 

Jste obdivovatelka vznešených ladně si vykračujících pávů, kteří nechávají kolemjdoucím chvost na obdiv? Považujete výrazné zbarvení samčích per za příliš výrazné pro svatbu? Pak Vás jistě zaujme paví téma inspirované pávy albíny, kteří svou decentní světlou barvou a elegancí dokonale doplní světlé šaty nevěsty. Jelikož i v Čechách máme plno zámků a zahrad, kde jsou i pávi, můžete tak ulovit nezapomenutelné fotografie s těmito důstojnými tvory v pozadí.
Svatební inspirace - pávi