Děti na svatbě

V této době už není pravidlem nejdřív svatba a potom děti. Mnoho párů se bere až potom co mají nějaké ty ratolesti a nemusí se bát vesnických pomluv, že mají nemanželské díte.

Co ovšem s dětmi? Vzít je na svatbu nebo ne? Popřípadě jak zajistit, aby se z nich nestali nekontrolovaní uličníci, kteří naruší důstojnost a chod obřadu a celé svatby. Snoubenci si takovou otázku musí položit, i když nemají vlastní dítě. Je totiž pravděpodobné, že někdo ze svatebčanů své děti na svatbu vezme s sebou.

Jak zajistit péči o dítě na svatbě?

Nejlepší variantou je zajistit chůvu během svatby, která se těm nejmenším bude věnovat. Ovšem vždy je zapotřebí připravit dětský koutek. Pokud se děti budou nudit, začnou zlobit. V dětském koutku by měl být připravený pro každého prcka balíček s překvapením. Může jít o pastelky, omalovánky, malou hračku, bublifuk. Také bychom pro děti měli připravit nějakou tvůrčí zábavu, hraní se stavebnicemi, malování a kreslení.

Děti na svatbu patří

Pokud snoubenci mají své vlastní děti ještě před svatbou, není k zahození děti “využít”. Mnoho snoubenců si nechává vytisknout fotku dětí přímo na svatební oznámení. Pokud to věk dítěte a jeho dovednosti dovolí, tak je velice roztomilé, když dítě přinese prstýnky až k oltáři. Další možností je dát dětem jednorázový fotoaparát a nechat je nafotit svatbu s jejich perspektivy.

Grafika1

 

 

 

Nejnovější trendy barva? Mintová a meruňková!

Milujete pastelové odstíny? Pak je následující inspirace právě pro Vás! S mátovou a meruňkovou barvou bude Vaše svatba zaručeně podle nejmodernějších trendů. A můžete se směle pustit i do jejich kombinování.
Z šatů v těchto barvách budou mít zaručeně radost i Vaše družičky, protože je unosí i v budoucnu.
Jemně chladivá mátová a teplá meruňková prozáří Vaši jarní nebo letní svatbu a navodí tu správnou pohodu u Vašich svatebních hostů.
Jelikož jsou tyto barvy moderní i v oblasti bytových doplňků, můžete poměrně snadno sehnat plno atraktivní dekorace nejen na Váš svatební stůl.

8443407-Silver-floral-ornament-brocade-textile-pattern-Stock-Photo-silver-background-texture

Červená svatba

Nepřehlédnutelná, emoce probouzející jako Váš svatební obřad a oslava. Přesně taková je červená barva.
Zdá se Vám příliš výrazná? Při střízlivém použití neobyčejně osvěží Vaše svatební dekorace i svatební oděv. Obzvlášť dobře vynikne v kombinaci s havraními vlasy nevěsty, ale nemusí se jí bát ani blondýnky.
Červená je veselá barva, kterou lze dobře kombinovat i s luxusním pojetí svatby třeba na zámku. Vašim svatebním tiskovinám dodá patřičnou eleganci.
Snad Vám následující obrázková inspirace pomůže udělat si představu, jak okouzlující může červená svatba být.

oznameni

Svatební dekorace v rustik stylu

Rádi byste měli vaší svatbu v rustik stylu, ale nemáte dostatek inspirace? Podívejte se na obrázky, které jsem pro vás připravil. Tento styl svatby je poslední dobou velkou senzací a rozmáhá se čím dál víc. Mě osobně se velice líbí a když se v nejbližší době budu ženit, určitě budu mít svatbu v tomto stylu. Přinejmenším z toho důvodu, že to je gendrově neutrální, vzdušné a přirozené.

Co si myslíte? Stojí to za uvážení?

Woodwedding_decorations

Svatební oznámení laserem vyřezanou krajkou

Svatební oznámení, které je vyřezané laserem? Nic nereálného.
Poslední dobou se to používá častěji a častěji. Donedávna se dělali jen výseky, ale ty mají svá omezení. Drobné výseky se dělali velice obtížně a v některých případech to nebylo ani možné.

Dnes přišel na řadu laser (digitální výsek), který udělá i ty nejemnější krajky. Pomocí laseru se dá udělat i mnoho doplňků na svatbu jako jsou například košíčky na cupcake, ozdoby na svatební tabuli, nebo také postavičky na dort a mnoho jiného.

Podívejte se sami na nápady druhých a nechte se inspirovat.

Laser

Ukázky techniky ražby

Ražba se provádí pomocí horkého razícího stroje a různých šablon. Šablony mohou na papír natisknout ornamenty z fólií nebo se razí bez fólie, což způsobí vystoupení papíru nad nebo pod povrch.

Jak poté takové tiskoviny vypadají? Můžete se podívat!:)

razba

 

 

Svatba na pozdim

Pomalu, ale jistě se nám blíží podzim, přinášíme pár nápadů na pozdimní svatby, kdy máme jedinečnou možnost využít autentickou barevnou atmosféru přímo od přírody.

 • prstýnky na pozdimních listech
 • osvětlený strom, lampióny, pochodně
 • koberec z barevného listí
 • jablka se svíčkou ve vodě jako osvětlení
 • sklenice polepené barevnými listy
 • sklenice se svíčkami zaplněné žaludy
 • šišky jako dekorace
 • opravdové pozdimní listy ve svatebním oznámení
 • fotografie mezi listy
 • svíce obalené skořicí
 • dýňová šťáva pro hosty
 • vykrojená dýně, do které je vložená mísa s ledem na chlazené láhve s nápoji

podzimni svatba