Svatební květiny na svatbě v rustik stylu

Velice zajímavá je svatba, která se odehrává na statku, ve stodole nebo na louce. Všude kolem je zeleň i luční kvítí, vzdušné prostory, příroda. Je to klidné místo a podle mého kvetina2názoru asi nejvhodnější na mou svatbu. Líbí se to i vám?

Nejspíš si představíte takovou tu krásnou stodolu jako na obrázku. Máte-li rádi přírodu, pravděpodobně jste nad tím také přemýšleli. Pokud ano a plánujete takovou svatbu, tak určitě přemýšlíte jaké svatební květiny použít na výzdobu.
Nejvíce se hodí květiny, které vídáme na loukách a ve volné přírodě. Samozřejmě, že není nutností používat jenom luční květiny, ale doplnit kytici nějakou tou růžičkou není k zahození. Může to být velice vítaný doplněk.
kvetina

 

Jaké květiny se dají použít?
Já bych rozhodně doporučil kopretiny, levandule nebo pivoňky. Určitě bych také doplnil nějakou tu růžičku v romantických barvách. Je to ovšem jen můj vlastní názor co si myslíte vy?

 

 

Jistě uvítáte nějaké krásné obrázky pro inspiraci, a proto jsem pro vás nachystal několik nápadů, jak to vymysleli ostatní.weddingwood

Podívejte se také na svatební dekorace v rustik stylu.

Mohlo by vás zajímat:

Share Button

Napsat komentář

Chcete umístit do komentáře odkaz? Nejprve nás prosím kontaktujte!