Nápaditý svatební pomocník

Spolupráce

Svatební web Svatbyinspirace.cz je oblíbenou webovou stránkou o svatbách, kde snoubenci, tedy především nevěsty, hledají svatební inspiraci, rady a tipy, jak nejlépe naplánovat a zorganizovat svůj svatební den. Aby byla jejich svatba originální a skutečně nezapomenutelná, potřebují kromě velké dávky inspirace také spolehlivé a kvalitní svatební dodavatele. Ať už jste svatební fotografy květinářka či kadeřnice, nevěsty (a někdy i ženichové) tu hledají třeba právě vaše služby. A nejen to. Velmi vyhledávaná jsou také netradiční místa na svatbu, agentury, svatební oznámení, svatební šaty a doplňky nebo půjčovnu party stanů. Zároveň jsou svatbyinspirace.cz místem pro svatebčany, kteří zde mohou najít tipy na originální svatební dary nebo vhodné oblečení na svatbu.

Podnikáte nebo pracujete v oboru svateb, či v oboru příbuzném? Máte nevěstám co zajímavého nabídnout?

Rádi vám nabídneme spolupráci ve formě výměny článků, výměny odkazů, nebo výměny příspěvků na sociálních sítích.

Pro naše články, hledáme dodavatele, kteří by chtěli mít v článku odkaz na své produkty, nebo služby, výměnou za uveřejnění článku na svých vebových stránkách, FB profilu, Intagramu.

Máte novinku, nebo potřebujete zviditelnit vaše produkty/značku? Rádi uspořádáme soutěž o vaše zboží/služby.

Možností poslupráce je samozřejmě více. Rádi vám navrhneme další možnosti psolupráce tak, aby byla oboustranně přínosná.

Máte-li stránky se svatební tématikou, na které směřují odkazy z tématicky zaměřených webů, navrhněte nám možnou formu spolupráce a nabídněte, kam můžete umístit článek/odkaz/příspěvek se svatební tématikou.

Kontaktujte nás na e-mailu: svatebnimarketing@seznam.cz, nebo prostřednictvím formuláře níže.

Máte-li zatím jen webové stránky s nízkou návštěvností, lze se případně domluvit i na prodeji reklamy. Jednorázové publikování článku vychází na 600 Kč. Umístění odkazu s popisem činnosti vaší firmy do sekce Dodavatelé stojí 400 Kč/rok. Umístění odkazu do pravé části hlavní strany je v hodnotě 2000 Kč/rok. Ceny jsou včetně DPH.