Nápaditý svatební pomocník

Svatební top trend roku 2019? Himmeli svatba

Svatební top trend roku 2019? Himmeli svatba

Přemýšlíte nad tím, v jakém duchu se ponese váš velký den? Zkuste podlehout kouzlu Himmeli designu. Co to znamená? Jak to vypadá? A co všechno na vaší svatbě může být himmeli se dozvíte níže.

 

Co je Himmeli?

 

Geometrické útvary a vzory jsou prostě v kurzu. Vidět je můžeme v všude kolem nás. Není se tedy čemu divit, že tato posedlost geometrií pronikla také do světa svateb a to v té nejkrásnější podobě.

Himmeli jsou původně finské ozdoby vyráběné již po staletí, většinou ze slámy. Právě jimy se tento svatební styl nechal inspirovat.

Ve světě svatebního designu působí himmeli přímo nadpozemsky, Nádherně se doplňuje s květinami, jejichž kráse dává zcela nový rozměr.

Velmi sypatické na tomto stylu je teké to, že většinu dekorací si můžete velmi snadno vyrobit sami. Na internetu najdete množství návodů, jak na to.


RUSTIKÁLNÍ, BOHO NEBO VINTAGE? OSM NEJPOPULÁRNĚJŠÍCH SVATEBNÍCH STYLŮ ANEB SVATBA 8X JINAK

Jak chcete aby vaše svatba vypadala? Jak se chcete cítit? Odpověď na tyto otázky určuje v jakém stylu se svatba ponese. Vyberte si ten svůj!

Je to tady! Váš pan božský vás požádal o ruku. Hned po opadnutí návalu emocí začínáte plánovat. Víte přesně, jak má vaše svatba vypadat? Pokud ano máte napůl vyhráno. Můžete každému dodavateli do podrobností popisovat, jak mají vypadat dekorace, kytice, stoly atd. Anebo si můžete pomoci svatebními styly. Pokud totiž víte, jaký svatební styl se vám líbí, máte napůl vyhráno a ladíte pouze detaily. Hlavní směr už je určen.

číst článek 


Jak vypadá himmeli svatba?

Jak využít Himmeli dekor na své svatbě? Možností je opravdu mnoho.

Může se jednat o nyní velmi polupární brány a konstrukce.

Himmeli dekorace,  můžou zdobit nejen váši svatební tabuli, ale mohou být také zavěšeny v prostoru.

Také svatební dort může nést geometrické prvky.

Himmeli můžete mít také svatební tiskoviny. Fantazii se samozřejmě meze nekladou.

Tento svatební sytl má nepochybně své kouzlo. Líbí se vám? Dokážete si představit svoji svatbu právě v totm stylu? Napiště nám do komentáře.

 

 

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: