Nápaditý svatební pomocník

INSPIRACE NA NETRADIČNÍ SVATEBNÍ KYTICE

INSPIRACE NA NETRADIČNÍ SVATEBNÍ KYTICE

Svatební kytice. Nepostradatelný doplněk každé nevěsty. Podle tradice, ji vybírá a kupuje ženich a nevěsta by ji měla vidět až v den obřadu.

V dnešní době si již většinou nevěsty vybírají svatební kytici sami. Možností, ž čeho svatební kytici udělat je bezpočet. Nejoblíbenější jsou stále živé květiny. Letos jsou velkým hitem sasanky tzv. anemonky.

Živé květiny však můžete doplnit o nejrůznější dekorace. Nebo celou kytici vytvořit z něčeho úplně jiného, než z živých květin. Taková kytice má tu výhodu, že vám neuvadne a můžete si ji ponechat jako dekoraci a vzpomínku na svůj svatební den.

Další, poslední roky velmi oblíbenou možností, je vázat svatební kytice z květin, které nejsou příliš obvyklé. Hitem pro letošní svatební sezónu jsou svatební kytice ze sukulentů. Ač se to možná nezdá, z těchto květin jdou vytvořit nádherné a velmi originální kytice.

Možnosti, ž čeho vytvořit svatební kytici je opravdu hodně. Samozřejmě vybírejte tak, aby kytice ladila k vašemu stylu svatby a ostatní výzdobě. A hlavně, aby se vám líbila a dobře se vám během obřadu a focení držela.

 

NETRADIČNÍ SVATEBNÍ KYTICE

 

zdroj: https://bit.ly/2Vz4a30

 

zdroj: https://bit.ly/2tQxshF

 

zdroj: https://bit.ly/2VDWNaH

 

zdroj: https://bit.ly/2VAezLK

 

 

zdroj: https://bit.ly/2EHe6AP

 

zdroj: https://bit.ly/2VGTkZ0

 

 

zdroj: https://bit.ly/2HiIsg2

 

zdroj: https://bit.ly/2ER4MLU

 

zdroj: https://bit.ly/2tQyo5F

 

zdroj: https://bit.ly/2TAepqv

 

Líbí se vám? Uvažujete i vy o netradiční svatební kytici? Nebo jste takovou na svatbě měli? Napiště nám to do komentáře.

 


RUSTIKÁLNÍ, BOHO NEBO VINTAGE? OSM NEJPOPULÁRNĚJŠÍCH SVATEBNÍCH STYLŮ ANEB SVATBA 8X JINAK

Jak chcete aby vaše svatba vypadala? Jak se chcete cítit? Odpověď na tyto otázky určuje v jakém stylu se svatba ponese. Vyberte si ten svůj!

číst článek 


 

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: