Nápaditý svatební pomocník

Svatební šaty Pronovias 2015

Chystáte se po Vánocích na „tour de svatební salony“? Chcete si svatební šaty půjčit, koupit nebo nechat ušít? Pro inspiraci se podívejte na novou kolekci Atelieru Pronovias (http://www.pronovias.com/). Na své si přijdou jak zastánkyně tradiční krajky, tak dámy, co milují jednoduché linie bez ozdob, ale i Ty, které se nebojí obléknout do odvážnějších modelů. Šaty na ukázku byly vybrány co nejoriginálnější tak, aby byly tím, co ještě v rámci minulých sezón k vidění ani u konkurenčních značek nebylo.

Krajka je věčná. Toto heslo platí již několikátou sezónu a právem, jelikož krajkové šaty působí velmi žensky. Užší linie spolu s krajkou vytváří vysoce módní styl, který je současně decentně sexy. V takových svatebních šatech odhalíte své křivky a současně zůstanete cudně křehká.
svatebni-saty-Pronovias-03

Milujete novinky a nebojíte se odlišit? Pak se podívejte na následující modely, v nichž se prolínají různé materiály a současně se uplatňuje trend uzavřených šatů s rukávy.
svatebni-saty-Pronovias-01

Závěrem tu máme něco pro ty, co vyznávají francouzskou jednoduchou eleganci. Svatební šaty vůbec nemusí být zdobené a šité z někololika materiálů, aby byly chic. Stačí perfektní střih a hladká linie. Při zvolení těch pravých doplňků, elegantního drdolu a jednoduché kytice budete naprosto dokonalá.
svatebni-saty-Pronovias-02Obrázky zdroj: www.pronovias.com


Svatební hryNeokoukané svatební hry k seznámení i pobavení

Spousta svatebních her je obecně známých a najdete je na téměř každé svatbě. Na jiné však narazíte málokdy a přitom nejsou o nic méně zábavné. Máme pro vás tipy na 4 neokoukané svatební hry, které seznámí, pobaví a možná i dojmou.

Číst článek

 

 


Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: