Nápaditý svatební pomocník

Svatební účesy z krátkých vlasů – TOP trendy 2019

Svatební účesy z krátkých vlasů – TOP trendy 2019

Vlasy jsou ozdobou každé ženy. Na svatbě to ovšem platí dvojnásob. Dokonalý svatební  účes je korunou každé nevěsty. Myslíte si, že jej můžete vytvořit jen z dlouhých vlasů? Omyl! Krátké účesy mají také své kouzlo a zaručeně jimy oslníte. Inspirujte se v našm článku.

 

SVATEBNÍ ÚŠESY STŘIH NA KLUKA

Nosíte velmi krátký střih vlasů? Nevadí! Tento styl působí velmi elegantně a volí jej ženy se silnou osobností. I v tomto případě můžete mít ovšem dokonalý svatební účes. Vsaďte a doplňky. Čelenky, spony, hřebeny to vše podtrhne váš svatební účes.

 

SVATEBNÍ ÚČESY MIKÁDO A STŘIH BOB

Tyto druhy střihu jsou nyní velmi populární. Tyto střihy vypadají úžasně v rovném střihu i střihu mírně do podkovy (s delšími předními prameny), s ofinou i bez, vyžehlené do hladka i ledabyle zvlněné. Můžete v ich působit něžně a romanticky, ale také divoce a nespoutaně. Je to jen na vás. Ve svatebním účesu si s nimi můžete opravdu vyhrát. Můžete natáčet, vlnit, plést copánky a mnoho dalšíh

Takže i pokud máte kratší vlasy, dá se s nimi kouzlit. Nebojte se být kreativní a experimentovat. Krátké vlasy jsou krásné a účesy z nich originální a naprosto okouzlující. Hlavní je, abyste se ve svůj velký den cítila krásná.


TRENDY SVATEBNÍ ÚČESY V ROCE 2019

MÁTE NA LETOŠNÍ ROK NAPLÁNOVANOU SVOU SVATBU A HLEDÁTE INSPIRACI NA PERFEKTNÍ SVATEBNÍ ÚČES? JAKÝM SMĚREM SE VLASTNĚ VYDAT? CO SE TEĎ NOSÍ A NAČ SI DÁT POZOR?

Přečíst článek


 

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: