Nápaditý svatební pomocník

Snubní prsteny z chirurgické oceli

Snubní prsteny z chirurgické oceli

Vyberte si odolné a krásné snubní prsteny z chirurgické oceli

Zásnubní prsten vás bude doprovázet nejen při svatebním obřadu, ale také po celý zbytek života. Poroto je třeba jeho výběr pečlivě zvážit a trefit se do vkusu sobě i své drahé polovičce. Volit můžete z mnoha materiálů, tvarů i kamenů. Chirurgická ocel je možností, která nabízí znamenité vlastnosti v kriteriu odolnosti a zároveň je oku lahodící.

prsteny z chirurgické oceliprsteny z chirurgické oceliprsteny z chirurgické oceliprsteny z chirurgické oceli

 

Nechte se okouzlit širokým výběrem a příjemnou cenou

Snubní prsteny z chirurgické oceli se cenově pohybují v řádu stovek až tisíců korun a uspokojí jak skromné zákazníky, tak ty náročnější. Pokud se rozhodnete investovat do ocelové varianty, budete překvapeni, jak odolné a kvalitní vlastnosti tento materiál nabízí.

Na počátku před vámi bude stát volba, která rozhodne o tvaru šperku. Široké či úzké prsteny s mnoha styly dekoru vám dovolí vybrat si přesně dle vašich individuálních představ. Kroužky jsou vytvořeny od minimalistických skromných tvarů, přes výraznější pletené kreace, až po extravagantní působivé provedení.

prsteny z chirurgické oceliprsteny z chirurgické oceliprsteny z chirurgické oceli

Zdobení povrchu ryteckou technikou

Jelikož se nejedná jen o šperk, ale také o vyznání lásky, jistě oceníte možnost malého věnování přímo na prstenu. Pomocí rytecké techniky lze do povrchu zaznamenat jména, láskyplná slova, data svatby, výročí nebo jiného pro vás významného dne. Rytecké zdobení z vašeho šperku vytvoří originální kousek, díky kterému si vždy připomenete významný den vašeho života.

 

Drahý kámen jako třešnička na dortu

Také milovníci třpytivého dekoru si přijdou na své. Kromě drobných broušených kamenů, které pokrývají část prstenu lze volit také z různě barevných variant, jež se zasadí přímo na vrchol prstenu. Tuto část šperku vybírá zákazník dle barvy, velikosti nebo materiálu, jako je například zirkon nebo vysoce odolné a lesklé kameny značky Swarovski.

Šperky marre, s.r.o.   Podívejte se na více ukázek snubních prstenů z chirurgické oceli: Šperky LeClay

 

 

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: