Nápaditý svatební pomocník

KOUZELNICKÁ SVATBA VE STYLU HARRYHO POTTERA

KOUZELNICKÁ SVATBA VE STYLU HARRYHO POTTERA

Patříte mezi skalní fanoušky ságy o Harrym Potterovi? A napadlo vás, že by vaše svatba mohla být právě v duchu jeho magického světa? Pokud ano, pak jste tady správně. Pojďte s námi načerpat inspiraci, jak připravit svatbu ve stylu Harryho Pottera. 

Tematické svatby jsou velkým hitem stále hlavně v zahraničí. Ale už i u nás se začínají snoubenci svůj svatební den stylizovat do určitého tématu. Filmové náměty jsou jedny z nejoblíbenějších. My jako první vybíráme právě Harryho Pottera.

První, co byste měli při plánování vyřešit, je celkové ladění svatby. Můžete jít do detailů a vše připravit tak, aby to bylo jako vystřižené z filmu, nebo knižní předlohy (tato varianta je pracnější a náročnější na shánění všech dekorací). Nebo se můžete jen inspirovat tématem a vybrat si několik stěžejních detailů, které na potterovský svět upozorní.

Vystihnout téma a navodit magickou atmosféru vám pomohou správně laděné barvy. Na výběr máte hned několik variant. Můžete se inspirovat barvami jednotlivých bradavických kolejí. Vhodná je také temně fialová a černá v kombinaci se zlatou nebo měděnou.

Pojďte se podívat, jak může svatba ve stylu Harryho Pottera vypadat.

Na kouzelnické svatbě by rozhodně neměly chybět hůlky. Můžete je použít jako jmenovky pro hosty, jako ozvláštnění své svatební kytice, nebo třeba jen jako doplněk při svatebním focení. Hůlky si můžete samozřejmě koupit, nebo si je vyrobit sami. Video návod, jak na to, najdete na tomto odkazu. 

 

I sladký bar může být inspirován Harrym Potterem. Svatební dort, zákusky nebo i koktejly můžete ladit do tohoto tématu.

 

A co teprve svatební tiskoviny. Zde se můžete opravdu vyřádit. Nabízejí se svetební noviny, jmenovky na stů, svatební menu. To vše může být v Harryho stylu. Samozřejmě vše začíná již u svatebního oznámení, které nesmí chybět.

 

Svatební tabule je dalším místem, kde můžete toto téma nádherně začlenit. Ve vaší výzdobě by neměly chybět klasické Harryho brýle. Dále můžete použít knihy, sovy, klece, hůlky a ideální jsou také zavěšené svíčky.

 

Svatební fotografie mohou být díky tomuto tématu velmi originální.  Nebojte se experimentovat a vymýšlet různé pózy a situace.

 

Pokud budete hledat doplňky pro svou kouzelnickou svatbu, určitě si projděte Aliexpress. Najdete tam spoustu věciček, které se vám můžou hodit za opravdu směšnou cenu.

Sledujte naši stránku perfektní svatba na Facebooku a žádná svatební inspirace vám už neuteče.

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: