Nápaditý svatební pomocník

Hlavní svatební dekorace – světelná výzdoba

Hlavní svatební dekorace – světelná výzdoba

Hlavní svatební dekorace? Světelná výzdoba posune Vaši svatbu o kus dál

Bílé svatební šaty, bohaté občerstvení pro hosty, dobrá hudba a spousta dekorací. Každá nevěsta si přeje, aby její svatební den vypadal trochu jinak, nicméně každá z nich si přeje, aby vypadal co nejlépe. Každému se líbí jiné barvy, jiné materiály, ale jestli se něco líbí opravdu všem, pak jsou to světýlka. Uvidíte, že světelná výzdoba vytvoří nezapomenutelnou atmosféru!

světla na svatbě

Jak vytvořit příjemné osvětlení?

Na svatbě by mělo vše vypadat co nejlépe, ale zároveň je potřeba nezapomenout na funkčnost, které jednotlivé prvky dekorací mají na svatbu přinést. Světelná výzdoba není rozhodně výjimkou, a pokud vše uděláte správě, bude výsledek úchvatný.

U světýlek je vždy potřeba zkontrolovat dva hlavní parametry. Těmi jsou intenzita svícení a barevná teplota světla. Na svatby a jakékoli oslavy je vhodné použít co nejteplejší variantu světla, která je pro oči velmi příjemná a zároveň vytváří decentní světlo. Teplá bílá je potom ideální barvou, která bude vypadat perfektně i na fotkách a zároveň dodá dostatečnou intenzitu osvětlení.

Světýlka na svatbu můžete samozřejmě nakoupit, ale možná snazší variantou je využít specializovanou půjčovnu svatebních dekorací. Zde pro Vás budou mít větší výběr, velké množství řetězů a také další doplňky.

Kam světýlka umístit?

Svatba na zámku, na louce, ve stodole, nebo na zahradě. Na tom, kde se bude konat vaše svatba, nezáleží, světelná výzdoba zajistí po setmění perfektní atmosféru prakticky všude. Pokud se rozhodnete vyzdobit venkovní prostory LED světelnými řetězy, nemusíte se ničeho bát. Drtivá většina z nich je vodotěsná a připravena na použití v exteriéru.

Kam ale světýlka umístit? Pokud budete zdobit venkovní plochu, tak jsou světelné řetězy ideálním prostředkem, jak vymezit prostor, kde se hosté mohou bavit, tančit a zároveň mít k tomu příjemné osvětlení. Ve vnitřních prostorech se nejvíce nabízí obvodové zdi, trámy, okenice a podobně. Zkrátka taková místa, kde nebudou světýlka omezovat pohyb a zároveň na ně všichni uvidí!

světelný nápis na svatbuKolik světýlek budu na svatbu potřebovat?

Svatba by určitě měla být na výzdobu bohatá a u světýlek to platí dvojnásob. Čím větší množství, tím lepšího efektu dosáhnete. Vždy to ale samozřejmě musí být adekvátní k místu, kde se svatba odehrává a v jakém počtu hostů. Pokud budete například v menších prostorech, stačí vám několik desítek metrů pro perfektní výzdobu. Pokud máte připravenou svatbu na statku, či ve stodole, určitě se nebojte použít i pár set metrů světelných řetězů. A pokud jsou prostory opravdu rozlehlé, může být ideálním řešením právě kilometr světýlek.

Tyto celkové délky odpovídají přesně sadám světýlek Mini, Standard a Maxi, které má pro Vás světýlkov připravené.

Jak to ještě vylepšit?

Pokud Vám nestačí pouze klasické LED světelné řetězy, můžete Vaši výzdobu samozřejmě ještě vylepšit. Možností je samozřejmě více, ale mezi ty hlavní patří další tři typy světelných dekorací.

První z nich jsou bezesporu žárovkové řetězy. Ty mají na rozdíl od LED řetězů podstatně větší výkon jednotlivých žárovek a mohou tak snáze osvětlit například taneční parket, nebo větší vnitřní prostor.

Druhou možností, kterou oceníte hlavně pro pozdní zábavu, jsou světelné láhve, které jsou jako stvořené pro svatební tabule.

Třetí varianta je poté vnést do světelných dekorací trochu barevných prvků. K tomu vám perfektně poslouží RGB reflektor, který umí promítat barevnou škálu tam, kde to uznáte za vhodné. Ideální je takto osvětlit například stromy, nebo větší venkovní plochy. Různé barvy osvětlení budou také skvěle vypadat na fotkách!

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: