Nápaditý svatební pomocník

HLEDÁTE ORIGINÁLNÍ STYL PRO VAŠI SVATBU? VYBERTE SI PALETY!

HLEDÁTE ORIGINÁLNÍ STYL PRO VAŠI SVATBU? VYBERTE SI PALETY!

Palety. Prostředek pro transport stohovatelného zboží, ale také skvělý způsob jak ozvláštnit vaši svatbu. Pojďte se s námi podívat, co všechno se dá z palet vytvořit a jak je začlenit i do vaší svatby.

Z palet se dá vytvořit opravdu hodně zajímavých věcí a dají se použít nejrůznějšími způsoby.

Pokud plánujete svatbu v přírodním, rustic, nebo eko stylu, můžete paletám ponechat jejich původní barvu. Pokud plánujete svatbu ve stylu vintage, doporučujeme palety natřít na požadovanou barvu. Nejčastěji se používá bílá s umělou patinou, aby se podpořil starý vzheld.

Palety můžete použít v interiéru stejně, jako ve venkovních prostorách. Výhodou je, že si dekorace z palet můžete vytvořit sami. Na serveru Youtube najdete spousty videí, jak na to. Staší do vyhledávání zadat “ wood pallet wedding„.

KDE SEHNAT PALETY?

Pro většinu svatebních dekorací nepotřebujete úplně nové palety. Bohatě vám poslouží i ty použité. Zkuste se ve vašem měste podívat, zda někdo nevykupuje palety. Většinou tyto firmy palety po výkupu opět prodávají. Také se použitých palet zbavují obchody, zak se zkuste zeptat také tam. Další možnoatí je projít bazary na interetu.

Použité palety se dají sehnat do 100 Kč za kus.

A CO VŠECHNO MŮŽETE Z PALET VYTVOŘIT? PODÍVEJTE SE SAMI

 

Stoly, stolečky, pulty

 

Bary a jiné občerstvovací stanice

 

Harmonogram svatebního dne a přivítání hostů

 

Stěny a pozadí do fotokoutku

Doufám, že jsme vás inspirovali a poohlédnete se po nějaké té paletě pro svou svatbu.

Sledujte naši sránku Perfektní svatba na Facebooku a žádná svatební inspirace vám už neunikne.

 


15 OTÁZEK NA KTERÉ SE MUSÍTE ZEPTAT FOTOGRAFA NEŽ SI PLÁCNETE

Jako nastávající nevěsta (i ženich samozřejmě) plánujete svůj svatební den dlouho dopředu. Připravit dokonalou svatbu stojí mnoho úsilí, času i nervů. Najednou je to tady. Váš svatební den. A než si to vše pořádně uvědomíte, je po všem. Většina nevěst říká, že svatební den utekl až příliš rychle a že si jej nestihli ani pořádně užít. Naštěstí díky moderním technologiím můžeme tyto jedinečné okamžiky uchovat a připomínat si je, kdy se nám zlíbí.

Číst článek

 

 

 


 

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: