Nápaditý svatební pomocník

NEJLEPŠÍ SVATEBNÍ DEKORACE? ŽEBŘÍK! ANEB ÚCHVATNÉ ŽEBŘÍKOVÉ VARIACE PRO VAŠI SVATBU

NEJLEPŠÍ SVATEBNÍ DEKORACE? ŽEBŘÍK! ANEB ÚCHVATNÉ ŽEBŘÍKOVÉ VARIACE PRO VAŠI SVATBU

Svatební výzdoba dostává v posledních letech zcela nový rozměr a pomalu se do ní začleňují i věci, které si tradičně se svatbami nespojujeme.  A právě o jedné takové věci je dnešní článek. Žebřík má většina z nás spojen s malováním a nejrůznějšími opravami. Ale pojďte se podívat, jak kreativně se dá toto nářadí využít na vaší svatbě.

Žebřík je věc, kterou máme každý doma a žádný kutil se bez ní neobejde. Možná by vás ani nenapadlo, že to může být nádherná a praktická svatební dekorace.

Na svatby se používají žebříky ideálně dřevěné.  Na stylu svatby pak záleží, jestli je použijete v jejich původní dřevěné barvě, nebo je natřete na barvu, jakou potřebujete. Pokud plánujete svatbu ve venkovském, nebo eko stylu, nechte žebřík v původní barvě. Naopak pro svatby ve stylu vintage, se žebříky natírají (většinou na bílo) a dělá se na nich umělá patina, aby se podpořil starý vzhled.

Podle toho, na co žebřík použijete, budete volit jeho velikost. Velké žebříky s deskami mezi schody poslouží výborně jako police, na které můžete umístit nápoje, cukroví, nebo cokoliv jiného. Naopak pokud má žebřík jen okrasnou funkci, můžete si zvolit menší velikost.

POJĎTE SE PODÍVAT, JAK VYUŽÍT ŽEBŘÍK NA VAŠÍ SVATBĚ

Velmi praktické využití má žebřík ve spojení s deskami, které umístíte mezi jeho stupně. Vzniknou vám police, na které můžete umístit v podstatě cokoliv, podle vaší fantazie. Použít tento originální stojan můžete venku i uvnitř.

Další možností je využít žebřík na umístění zasedacího pořádku, nebo třeba vašich fotek. Také jej můžete použít jako orientační tabuli.

Velmi polulárním prvkem svatební výzdoby jsou nyní brány. Co takhle si vytvořit bránu ze žebříků? Vypadají božsky, nemyslíte?

Velmi zajímavým a originálním prvkem výzdoby jsou žebříky zavěšené ze stropu. Můžete je ozdobit květinami, zaplést do nich světla, nebo zavěsit další dekorace. Takováto dekorace vypadá velmi efektně.

 

 

I když  použijete žebřík jen jako dekoraci, můžete si pohrát se zdobením a vždy bude vypadat úžasně.

A žebřík bude také skvělou rekvizitou pro vaše svatební fotky.

Doufám, že jsme vás inspirovali a poohlédnete se doma, nebo u babičky na půdě, po nějakém tom starém žebříku.

Sledujte naší stránku Perfektní svatba na Facebooku a žádná svatební inspirace vám už neunikne.

 


JAK VYBRAT SVATEBNÍ ÚČES + INSPIRACE PRO VŠECHNY DÉLKY VLASŮ

Vlasy jsou korunou každé ženy. Ve svatební den to platí dvojnásob. Zatímco o svatebních šatech má většina nevěst celkem jasnou představu, u účesu to tak snadné nebývá. Jak si tedy správně vybrat svatební účes? Na co se při výběru zaměřit, aby vám opravdu padl a podtrhl vaši krásu? To se dozvíte v našem článku. Jako bonus jsme pro vás připravili inspiraci na svatební účesy pro všechny délky vlasů.

Číst článek 

 

 

 


 

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: