Nápaditý svatební pomocník

Tipy na svatební dekorace, které by na svatbě neměly chybět

Tipy na svatební dekorace, které by na svatbě neměly chybět

Svatební hostina bývá ozdobená celou řadou dekorací, díky kterým na ženicha, nevěstu i svatebčany vyzařuje ta pravá svatební atmosféra. Samozřejmostí jsou květiny, štoly, ozdoby na židle, ubrousky a řada dalších maličkostí, které tvoří harmonický celek. Máme pro vás tipy na 5 dekorací a doplňků, které doladí vaši svatbu k dokonalosti.

 

Svítící písmena

Velká svítící písmena jsou oblíbenou svatební dekorací, která se postará o příjemnou svatební atmosféru ve večerních hodinách. Písmena mohou být iniciály ženicha a nevěsty, nápis Love nebo cokoli jiného, co bude váš svatební den vystihovat.

Svítící písmena

Svatební menu a jmenovky

Vzhled svatebních tiskovin si promyslete ideálně už při výběru svatebního oznámení. Působí velmi efektně, když jsou jmenovky a svatební menu ve stejném nebo alespoň podobném stylu. Jestliže jste však pro svatební oznámení zvolili vtipnou formu s fotografií a veselými motivy, není nutné styl dodržet. Zcela jistě by však měl výběr svatebních tiskovin použitých během svatebního dne korespondovat se stylem ostatních dekorací.

Svatební menu Svatební menu

Etikety na svatební víno

Originálním doplňkem svatebního stolu jsou vína s etiketami vyrobenými speciálně na svatbu. Etikety na svatební víno jsou samolepicí, snadno jimi tedy přelepíte originální vínové etikety. Mohou být elegantní i hravé. Nechte se inspirovat…

etiketa na svatební víno etiketa na svatební víno

Svatební strom

Tvorba svatebního kočáru, balonu, stromu nebo auta je výbornou zábavou pro svatebčany během svatebního dne a zároveň milou vzpomínkou na svatební den pro novomanžele. Na předtištěném papíru se strukturou malířského plátna hosté nechávají své otisky. Jakmile je hotovo, stačí jen zarámovat a originální obraz je na světě.

Svatební strom Svatební auto

Svatební košíčky a krabičky na výslužku

Nezapomeňte na to, aby si měli hosté v čem odnést svatební výslužku. Výborně vám poslouží papírové svatební košíčky a krabičky.

krabička na makronky


Svatební tombola

Nejoblíbenější svatební hra? Přeci svatební tombola!

Svatební tombola patří jednoznačně mezi neoblíbenější svatební hry. Je zábavná, mohou se do ní zapojit mladší i starší hosté, dává prostor pro odpočinek mezi tancem a akčnějšími hrami. Navíc se můžete skvěle pobavit i během jejích příprav.

Číst článek

 

 


Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: