Nápaditý svatební pomocník

Nejoblíbenější svatební hra? Přeci svatební tombola!

Nejoblíbenější svatební hra? Přeci svatební tombola!

Svatební tombola patří jednoznačně mezi neoblíbenější svatební hry. Je zábavná, mohou se do ní zapojit mladší i starší hosté, dává prostor pro odpočinek mezi tancem a akčnějšími hrami. Navíc se můžete skvěle pobavit i během jejích příprav.

 

V čem se svatební tombola liší od té klasické?

Na svatební tombole jsou výjimečné především ceny. Spoustu zábavy si nastávající manželé užijí už při jejich vymýšlení. Jde totiž o to, aby se jednalo o ceny vtipné, ale zahalené do atraktivního názvu. Místo Domu na klíč tak Svatební tombola, cenymohou dostat klíčenku ve tvaru domu. Puzzle pro pokročilé pak bude pytlík strouhanky a fotografie rohlíku. Zimní sportovní výbava je zase krycí název pro lopatu na sníh. Při vymýšlení názvů a cen se můžete inspirovat v našem článku s rozsáhlým seznamem cen. Svatební hosté se baví u prezentace cen i samotného losování a přebírání.

 

Průběh svatební tomboly

Každý host by měl na začátku svatební hostiny dostat svůj lístek do tomboly. Vzhledem k tomu, že se jedná o vaše svatební hosty, není nutné vybírat za lístky peníze. Pokud budete za lístek nějaký příspěvek požadovat, mělo by se jednat spíše o symbolickou nebo dobrovolnou částku. Zvažte, zda přidělíte každému hostu automaticky jeden lístek, nebo zda je necháte, aby si v případě zájmu lístků koupili více. Tomu přizpůsobte počet cen. Nejvhodnější je, když každý host získá alespoň jednu cenu. Rozhodnete-li se připravit cen více, dbejte na to, abyste další lístky nabízeli až poté, kdy už každý host jeden bude mít. Při prodeji či rozdávání lístků hosty navnadíte seznamem cen, kde jsou právě jen ty atraktivní názvy. Co se za nimi skrývá, to se dozví až později…

 

Losování cen

Během svatební zábavy proběhne losování cen. Vyhraďte si na to dostatek času, ať nemusíte spěchat a můžete si losování a předávání cen náležitě užít. Losovat můžete z klobouku nebo z nějaké stylové neprůhledné nádoby. Při losování cen můžete zapojit hosty. Každý, kdo vyhraje nějakou cenu, vylosuje následujícího výherce.

 

Tombola pro děti

Účastní se vaší svatby hodně dětí? Vytvořte pro ně speciální tombolu. V té mohou být lízátka, bonbony, čokolády nebo zdravější varianty sladkých cen i drobné hračky. Tady si dejte velký pozor, ať vyjde spravedlivě na všechny děti a svatební zábavu nenaruší usedavý pláč.

Líbí se vám tombola? Chctete ji použít na své svatbě, ale emáte čas vymýšlet ceny, nebo vás prostě nic nenapadá? Tak si jednoduše stáhěne náš seznam výher. 100 výher pro vaši svatební tombolu zde >> Svatební tombola

Přejeme skvělou zábavu!

 


Svatební hry

Svatební hry – zábava během svatby

Snoubenci často před svatbou samotnou vymyslí program pro své svatební hosty, aby se hosté po celou svatební oslavu dobře bavili a spokojená nálada panovala všude kolem. Některé hry mohou vzejít i z řad svatebních hostů.

Číst článek

 

 

 


Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: