Nápaditý svatební pomocník

Zábava pro děti na svatbě – venkovní aktivity

Zábava pro děti na svatbě – venkovní aktivity

Jak už bylo popsáno v článku „Jak zabavit děti na svatbě“, existuje mnoho způsobů, jak zajistit, aby se i malí svatební hosté cítili na vaší svatbě výborně a byla pro ně nezapomenutelným zážitkem.

Pokud je dobré počasí, svatba se odehrává v exteriéru, pak je dobré mít zajištěnou zábavu pro děti na čerstvém vzduchu. Pro tento účel je nutné doporučit rodičům dětí mít na převlečení náhradní pohodlný oděv, který umožní dětem volný pohyb a uchrání jejich sváteční svatební oblečení od poškození.

Informace o možnostech dětského vyžití je vhodné zmínit i ve svatebním Programu – tiskovině, která se přikládá ke svatebnímu oznámení. Díky popisu jednotlivých aktivit v průběhu svatebního dne pomůže novomanželům dobře zvládnout organizaci celé svatby.

Venkovní zábavu je vhodné naplno rozjet až po společném focení s novomanžely, na něž mají i dětští hosté zůstat patřičně upraveni.

V případě exteriérové svatby je dobré rovnou vybírat místo, kde již pro zákazníky existuje dětské hřiště nebo dětský koutek. Je-li i dostatečná travnatá plocha, na kterou je dovoleno vstupovat, pak jsou možnosti ještě širší. Vždy je však třeba zajistit hlídání dětí dospělou osobou, aby nedošlo k úrazu či nedorozuměním mezi dětmi. Novomanželé si mohou objednat i profesionální hlídání a organizaci zábavy pro děti.

SVATEBNÍ DOPLŇOVAČKA – ORIGINÁLNÍ ZÁBAVA PRO VAŠE HOSTY

Přemýšlíte, jak nenásilně zabavit hosty na hostině? Vyzkoušejte svatební doplňovačku a rady do manželství. Svatební doplňovačky jsou stále oblíbenější zábavou, která otestuje slovní zásobu vašich hostů i jejich smysl pro humor. Jde o text, ve kterém jsou vynechána určitá …

Číst článek

 

Jakou zábavu lze tedy realizovat venku?

1) Zaskákejme si panáka!

Jak jednoduché a oblíbené. Ani místa na to není třeba mnoho.

2) Klouzejme se, houpejme se!

Stačí obyčejná skluzavka a děti už na ni stojí frontu. Dnes má plno rodičů skládací plastovou doma, kterou lze snadno na místo svatby dopravit v osobním automobilu. Nebo využít tu na hřišti přímo v místě svatby. Houpačka bývá základem každého hřiště.

3) Zahrajme si třeba Petangue nebo kroket!

Stačí mít příslušné náčiní, dospělého který na hru dohlíží a organizuje ji.

4) Šipky!

Tuto aktivitu je dobré mít dostatečně daleko od zábavy dospělých svatebních hostů, aby nevhodně hozená šipka někoho nezranila nebo mu nepoškodila sváteční oděv.

6) Zahrajme si karty!

Je jedno jestli je to černý Petr, červená bere nebo prší, pro každou věkovou kategorii, která už někdy karty hrála,a se jistě něco najde.

7) Hurá, skákací hrad!

Dovoluje-li vám rozpočet zajistit něco extra, pak skákací hrad na vaší svatbě nesmí chybět!

8) Pískoviště!

Skutečné pískoviště patřící ke svatebnímu areálu nebo jen hromada navezeného písku jistě potěší do určitého věku duši každého dítěte.

9) Pomalujme se hennou!

Větší děti jistě ocení toto krásné tetování, které se za nějaký čas smyje.

10) Pomalujme si obličej!

Na něco takového je vhodné si objednat profesionála, který dokáže vykouzlit na dětských tvářích úplné zázraky!

11) Kresleme si!

Stačí stůl, papíry a kreslící náčiní a děti mohou třeba něco nakreslit na památku novomanželům nebo soutěžit o nejpovedenější obrázek na téma „Co se vám nejvíce líbilo na svatbě“ nebo třeba můžete připravit dětskou knihu hostů, do níž děti napíší svá přání do života novomanželům. Její čtení pak může být i po letech velmi zábavné.

12) Tvořme!

Lepidlo, nůžky, papír, šablony, korálky…pod dobrým vedením může vzniknout celá výstavka originálních uměleckých děl. Stačí pořídit pár uměleckých sad ke tvoření pro děti.

13) Hledejme poklad!

Stačí připravit pár nápověd, fáborky a na konci čeká na děti sladká odměna třeba ve formě čokoládových mincí.

14) Možná přijde i kouzelník!

Profesionální kouzelník dokáže svatbu okořenit nejen dětem.

Jelikož venku je hlídání dětí náročnější, je třeba vždy vymezit prostor, kde si děti budou hrát a hlídat, aby děti tento prostor bez dozoru neopouštěly. Takový prostor by měl být bokem od svatební zábavy ostatních hostů, aby se děti mohly dostatečně vyřádit a nerušily svatbu jako takovou.

A závěrem nezapomínejte na pitný režim a pokrývku hlavy zejména u malých dětí. Pokud svítí slunce, je na místě i opalovací krém a nenechávat děti na slunci přes míru, aby nedostaly úpal nebo úžeh.

Připravená svatební zábava děti vždy potěší a jistě budou na vaši svatbu dlouho a rády vzpomínat!

Luxusní svatební oznámení

Luxusní svatební oznámení udělají Vaši svatbu výjimečnou!

Rádi pokukujete po zahraničních konceptech vysokonákladových svateb, kde je vše dokonalé do posledního detailu? A říkáte si, proč si nedopřát alespoň něco z luxusu právě na Vaší svatbě? Tato inspirace se zaměřuje na luxusní svatební oznámení, jelikož tato tiskovina představuje pro Vaše hosty jakýsi první dojem ze svatby. Obvykle také nastíní, v jakém duchu a barevnosti bude svatba pojatá.

Číst článek

 

 

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: