Nápaditý svatební pomocník

Neokoukané svatební hry k seznámení i pobavení

Neokoukané svatební hry k seznámení i pobavení

Při plánování svatby je potřeba myslet na svatební hry, které rozproudí zábavu a z nichž mohou vzniknout nezapomenutelné vzpomínky na svatební den. Spousta svatebních her je obecně známých a najdete je na téměř každé svatbě. Snad všichni znají svatební tombolu, limbo, zametání střepů, svatební strom nebo slepou bábu. Na jiné však narazíte málokdy a přitom nejsou o nic méně zábavné. Máme pro vás tipy na 4 neokoukané svatební hry, které seznámí, pobaví a možná i dojmou.

 

Kreslení svatebních hostů

Svatební zábavu je vhodné začít hrou, při které se svatební hosté seznámí. Každý ze svatebních hostů si vylosuje lístek se jménem jiného svatebčana. Můžete je také cíleně rozdat tak, abyste opravdu seznámili ty, kteří se vidí poprvé. Jakmile má host svůj lísteček, najde osobu z lístku a namaluje ji. Obrázky pak zůstanou novomanželům na památku, hosté se lépe poznají i pobaví. Pokud jste si jistí, že vaši hosté mají smysl pro humor, můžete zadat téma obrázku rovnou jako karikaturu.

 

Tanec s balonky tak trochu jinak

Hosty už jsme seznámili a teď je potřeba trochu rozproudit zábavu. Jak jinak než pohybovou aktivitou? Mezi nejznámější svatební hry patří tanec s balonky čelo na čelo. Ne každému však musí být taková blízkost příjemná. Proč nezkusit akčnější a zábavnější variantou balonového tance? Balonky na provázku přivažte ke kotníkům mužů. Každý muž teď má na starost jeden balonek a snaží se ho uchránit před ženami, které se jej snaží rozšlapat. Muž, který svůj balónek uchrání nejdéle, se stává vítězem hry. A cena pro vítěze? Ta už je jen na vás. Vítězi můžete třeba vyrobit vtipnou medaili a přidat láhev vína, ale pokud vás napadne originálnější cena, směle do toho!


Svatba v zahraničí

Jak vybrat nejkrásnější místo na svatbu?

Jedna z prvních otázek, kterou si kladou při plánování svatby nastávající manželé, je, kde si řeknou své ano. Možností je mnoho a každá z nich má své výhody a úskalí. Pojďme si je shrnout. Třeba vám pomohou ve vašem rozhodování.


Číst článek

 

 


Měsíční úkolník na celý rok

Ne všechny hry musí skončit o svatebním dnu. Měsíční úkolník je jedna z těch her, díky kterým si můžete zábavné chvilky se svatebčany připomínat po celý rok. Zároveň budete mít „záminku“ setkat se během roku i s těmi, s nimiž se obvykle často nevídáte. K této hře nebudete potřebovat téměř žádné rekvizity. Hry se účastní 13 soutěžících nebo párů. Všichni musí splnit nějaké malé úkoly, např.: vypít panáka, najít zelený kamínek, přinést 3 různé druhy sladkých jídel… Kdo vše splní jako první, získá od novomanželů nějakou cenu – třeba pozvání na oběd nebo na koncert. 12 poražených dostane od novomanželů úkoly, které musí během roku splnit. Každému z poražených připadne na předem daný měsíc jeden úkol – ty se rozdělí losováním. Úkoly mohou vypadat např. takto: leden – pozvání do kina, únor – výlet na hory, březen – pomoc s jarním úklidem apod.

 

Originální svatební puzzle

A nakonec je tady svatební hra, z níž vznikne skvělý dárek pro novomanžele. Budete potřebovat čistě bílé puzzle z většími dílky, jejichž počet bude odpovídat počtu svatebních hostů. Dále si připravte několik lihových fixů. Během svatebního dne každý ze svatebních hostů na dílek puzzle napíše přání, namaluje obrázek nebo vtipnou báseň. Novomanželé si pak doma puzzle složí a zarámují do přiloženého rámečku. Zůstane jim tak milá vzpomínka na svatební den.

Svatba

 

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: