Nápaditý svatební pomocník

ORIGINÁLNÍ CUKROVÍ ANEB 10 ÚCHVATNÝCH TIPŮ PRO VÁŠ SLADKÝ BAR

ORIGINÁLNÍ CUKROVÍ ANEB 10 ÚCHVATNÝCH TIPŮ PRO VÁŠ SLADKÝ BAR

Sladké bary se pomalu stávají nedílnou součástí českých svateb. Kromě svatebního dortu a klasických českých svatebních koláčku, můžete svým hostům naservírovat také něco méně tradičního. Věřte, že budou mile překvapeni. Připravili jsme pro vás 10 nápadů na méně tradiční svatební cukroví.

Na českých svatbách stále převládá klasické cukroví. Někdy vypadá, jako kdyby bylo pečené na Vánoce a náhodou zbylo, tak ho rozdáme na svatbě. Přitom cukroví, může nádherně doladit vaše svatební téma a kromě vynikající chuti může být potěšením i pro oči.

Každý má rád sladké. Vaši hosté na svatbě očekávají svatební dort a možná také, že dostanou nějaké ty koláčky. Co takhle je překvapit cukrovím, které nečekali a ze kterého budou nadšeni.

CUPCAKES

Kdo by je neznal. Malé pečené „buchtičky“ v barevném košíčku se smetanovým, nebo máslovým ochuceným krémem nahoře.  Nejčastěji se pečou v čokoládové, nebo vanilkové variantě. S krémem nahoře si však můžete opravdu vyhrát a udělat tak vaše cupcakes opravdu jedinečnými.

 

MAKRONKY

Makronky patří bezesporu k nejdokonalejším cukrářským výtvorům. Nadýchaná jemná pusinka z bílků se v ústech lehce rozplývá spolu s krémem, který ji chuťově dokonale doplňuje. V posledních letech jsou velmi populární svatební dorty z makronek. Působí opravdu nádherně.

 

Cake pops

Cake pops neboli „koláčová lízátka“ patří k nejoblíbenějším svatebním sladkostem a jsou jedním z hitů letošní svatební sezóny.  V případě cake pops nejde o klasická lízátka z cukru nebo karamelu, ale víceméně o koláčky na špejli. Lízátka mohou být zdobena různými technikami a dají se z nich vytvořit opravdové skvosty.

 

KOBLIHY

Koblížky jsou velmi oblíbené sladkosti. V rámci svatební tabule si s nimi můžete vyhrát a začlenit je skutečně velkým množstvím způsobů. Velmi populární jsou v zahraničí koblihové svatební stěny.

 

PERNÍKY

Další velmi oblíbený druh cukroví. Zdobení perníčků si pamatujeme z dob našeho dětství. Váš sladký bar může obsahovat nádherně zdobené perníčky, které také skvěle poslouží jako dárky, pro vaše hosty. Nebo nechte vaše hosty, ať si perníčky nazdobí sami.

 

OVOCE (NEJEN) V KARAMELU

Tento druh cukroví je vhodný zejména v parných letních dnech, kdy je chuť na sladké obvykle menší. Stačí si vybrat ovoce, které chcete, namočit je do karamelu, čokolády, nebo jen cukrové polevy a obalit třeba v oříšcích, nebo cukrářském zdobení.

 

ROCK CANDY

Tento výraz můžeme přeložit jako „kamenné cukroví“ A opravdu tato sladkost vypadá, jako malé kamínky na tyčince. Je vhodné zejména do nápojů, které krásně dochutí, nebo jej můžete použít jako běžné lízátko. Rock candy můžete také využít jako originální jmenovky na svatební tabuli. Každopádně vypadá velmi efektně.

 

SLADKÝ POPCORN

Popcorn známě všichni spíš jako rekvizitu při sledování filmů v kině. Proč jej ale nepoužít jako originální sladkost na vaší svatbě?

 

Marshmallows

Marshmallows jsou nadýchané pěnové bonbóny z našlehaného cukru, které milují snad všechny děti. Tyto bonbóny jsou typické zejména pro Ameriku, kde z nich vytváří nejrůznější kombinace. Mohou se opékat, namáčet do čokolády, nebo se z nich dá připravit hmota na potažení svatebního dortu.

 

PALAČINKY

Kdo by je nemiloval? Palačinky jsou prostě skvělé. Navíc je můžete připravit a nechat hosty ať si je naplní, čím chtějí. Z  palačinkového baru budou vaši hosté nadšeni.

 

 

Doufám, že se vám naše tipy pro váš sladký bar líbily a možná vás i inspirovaly.

Sledujte naši stránku Perfektní svatba na Facebooku a žádná svatební inspirace vám už neunikne.

 


SVATBA VE STYLU MINIMALISMU ANEB MÉNĚ JE NĚKDY VÍCE

Naplánovat dokonalou svatbu do posledního detailu není vůbec lehký úkol a může to být poměrně stresující záležitost. Je tolik možností, jak vaši svatbu pojmout. Nepřeberné množství svatebních stylů, dekorací a spolu se záplavou fotek na internetu ve vás může vyvolat pocit, že potřebujete prostě vše a vše musí být vyladěno do posledního detailu. Ale opravdu to tak musí být? Udělejte si plánování vaší svatby jednodušší a využijte při tom minimalismu!

Číst článek

 

 


 

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: