Nápaditý svatební pomocník

10 OHROMUJÍCÍCH NÁPADŮ JAK ROZZÁŘIT VAŠI SVATBU

10 OHROMUJÍCÍCH NÁPADŮ JAK ROZZÁŘIT VAŠI SVATBU

Světlo, světla, světýlka. Velmi podstatný detail na vaší svatbě. Se světlem se dá kouzlit. Díky použití správného osvětlení můžete dosáhnout přímo magické atmosféry. Připravili jsme pro vás 10 nápadů, jak použít světla na své svatbě. Pojdťe se podívat.

Při řešení svatební výzdoby myslete také na použití světel. Můžete si vybrat, zda použijete přírodní zdroj světa, jako jsou svíčky, nebo se rozhodnete pro světlo umělé. V obou případech můžete docílit dokonalé a velmi romantické atmosféry.

Samozřejmě, že světelné prvky vyniknou nejvíce, až po západu slunce. Doslova rozzáří vaši svatbu a vaše svatební fotky získají zcela nový rozměr.

Je mnoho způsobů, jak začlenit světelné prvy do vaší svatby. My vám přinášíme malou inspiraci, jak na to.

Pamatujte na to, že se světly to nikdy nemůžete přehnat. Nebojte se kombinovat. Krásné je zkloubení světelných řetězů se svíčkami přímo na svatebním stole.

 

 

Světelný baldachýn nad vaší hlavou je prostě ohromující. A proč světly neozdobit také zelený pás na svatebním stole? Svíčky nemusíte mít přímo na stole, ale můžete je využít na konec pásu.

 

Žárovky! Další skvělý způsob, jak si pohrát se svatebním osvětlením. Můžete je zavěsit do prostoru (nejen) na lana a zkombinovat je třeba se světelnými řetězy. Prostor tak získá úpně nový rozměr.

 

 

Lucerny se svíčkami, doplněné drobnými světýlky, mohou posloužit jako jedinečný (a šikovný) způsob, jak osvětlit cesty, vchody, ale třeba také sladký bar, nebo chilli out koutek.

 

 

Plánujete venkovní svatbu? Tak proč jako dokonalé dekorace nevyužít třeba stromy! Osvětlete je! Budou působit přímo magicky.

 

Nikdy nekončící šňůra světel. I tak by se dala popsat forografie níže. Opět se nám ukazuje, že světla mohou být hlavním prvkem svatební výzdoby a nemusíte se jich bát použít opravdu hodně.

 

 

Také svatba v interéru dává velký prostor pro světelné dekorace.

 

 

Nyní jsou velmi populární svatební brány. Nebojte se i tento svatební prvek ozdobit světly. Vykouzlíte tak nádhernou kulisu pro váš obřad.

 

 

Pokud chcete světlo zjěmnit a mít ho jen jako jemný podkres, můžete použít látku. Díky ní bude světo měkké a méně výrazné.

 

 

Buďte kreativní. Jako svícny vám mohou posloužit různě velké sklenice. Ty můžete ozdobit krajkou, perličkami, nebo stuhami. Je jen na vás, jestli do nich dáte klasické svíčky, nebo v rámci bezpečnosti zvolíte ty elektrické. Výsledek bude vždy dokonalý.

 

Kde sehnat světelné řetězy a další materiál? 

Podívejte se na zahraniční servery. Na Aliexpressu například seženete různě dlouhé i barevné světelné řetězy za skvělou cenu.

Sledujte naši stránku Perfektní svatba na Faceboku a žádná svatební inspirace vám už neunikne.

 


JAK VYBRAT SVATEBNÍ ÚČES + INSPIRACE PRO VŠECHNY DÉLKY VLASŮ

Vlasy jsou korunou každé ženy. Ve svatební den to platí dvojnásob. Zatímco o svatebních šatech má většina nevěst celkem jasnou představu, u účesu to tak snadné nebývá. Jak si tedy správně vybrat svatební účes? Na co se při výběru zaměřit, aby vám opravdu padl a podtrhl vaši krásu? To se dozvíte v našem článku. Jako bonus jsme pro vás připravili inspiraci na svatební účesy pro všechny délky vlasů.

Číst článek 

 

 

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: