Nápaditý svatební pomocník

JE LIBO SASANKU? ANEB ANEMONKY V HLAVNÍ ROLI

JE LIBO SASANKU? ANEB ANEMONKY V HLAVNÍ ROLI

Svatební kytice. Dle tradice by ji měl vybírat ženich a nevěsta by ji měla vidět, až ve svatební den. Dnes už si ale většina nevěst kytici vybírá sama. A letošním hitem ve světě svatebních květin jsou sasanky, tzv. anemonky. Bezpochyby jsou skvělou volbou nejen pro svatební kytici.

Anemonky jsou nádherné květiny. Nejčastěji je seženete v barvě bílé, která je velmi elegantní a můžete ji kombinovat téměř s jakoukoliv další barvou. Vyskytují se ale i v růžové, červené, žluté nebo fialové barvě.  Jsou elegantní a výrazné, zejména díky velkému černému středu, který je pro ně charakteristický. Anemonky jdou velmi dobře kombinovat s jinými druhy květin a krásně je doplňují.

Můžete je použít nejen ve svatební kytici, ale také jako výzdobu svatebního stolu, jako ozdobu na svatební dort, do vývazků, jako ozdobu do svatebního účesu a mnoho dalšího. A nemusíte je mít jen živé. Díky své podobě, jdou velmi dobře vyrobit z papíru, nebo látky.

Černý střed a bílé okvětní lístky nejlépe vyniknou při výběru elegantního modelu šatů a svatby v městském stylu. Naopak barevné sasanky vypadají krásně v kombinaci s lučními květy, případně s jinou květenou, která neposedně vykukuje z kytice v různé výšce a působí trochu bohémským dojmem. Taková kytice je naopak vhodná na svatbu v přírodě.

Sasanky jsou nejdostupnější od září do května. Jedná se o květiny křehké, které na světle rychle rozkvetou a brzy opadávají, proto je třeba si pohlídat, aby byly do svatební kytice i výzdoby použity co nejčerstvější květy.

V HLAVNÍ ROLI ANEMONKY 

 

zdroj: https://bit.ly/2WtboG7

 

zdroj: https://bit.ly/2OqBY05

 

zdroj: https://bit.ly/2UeetfW

 

zdroj: https://bit.ly/2HIsxsc

 

zdroj: https://bit.ly/2YsGwHJ

 

zdroj: https://bit.ly/2OsJ8AO

 

zdroj: https://bit.ly/2HHK6bN

 

zdroj: https://bit.ly/2U3mqVV

 

Lívbí se vám anemonky? Budou tyto něžné květy zdobit i vaši svatbu?

Sledujte naši stránku Perfektní svatba na Facebooku a neunikne vám už žádná svatební inspirace.

 


15 OTÁZEK NA KTERÉ SE MUSÍTE ZEPTAT FOTOGRAFA NEŽ SI PLÁCNETE

Jako nastávající nevěsta (i ženich samozřejmě) plánujete svůj svatební den dlouho dopředu. Připravit dokonalou svatbu stojí mnoho úsilí, času i nervů. Najednou je to tady. Váš svatební den. A než si to vše pořádně uvědomíte, je po všem. Většina nevěst říká, že svatební den utekl až příliš rychle a že si jej nestihli ani pořádně užít. Naštěstí díky moderním technologiím můžeme tyto jedinečné okamžiky uchovat a připomínat si je, kdy se nám zlíbí.

Číst článek

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: