Nápaditý svatební pomocník

SVATEBNÍ OZNÁMENÍ – OHROMTE SVÉ HOSTY NĚČÍM NETRADIČNÍM

SVATEBNÍ OZNÁMENÍ – OHROMTE SVÉ HOSTY NĚČÍM NETRADIČNÍM

Svatební oznámení. Není to jen kus papíru. Je to první věc, kterou hosté vaší svatby uvidí. Svatební oznámení by mělo vystihovat především vás a vaši jedinečnost. Mělo by také všem pozvaným představit styl vaší svatby. Většinou si svatební oznámení spojujeme s papírem. Jak by také ne. Po několik desetiletí to byl základní materiál, pro jeho výrobu. Dnes si už ale můžete vybírat i zjiných materiálů. Pojďte se s námi podívat  na originální svatební oznámení, kterým své hosty jistě překvapíte.

 

Dřevěná svatební oznámení

Trend letošní svatební sezóny jsou oznámení vyráběná ze dřeva. Text i motto se do nich vyřezávají laserem. Můžete si vybrat z růzých tvarů i velikostí. Tato oznámení působí velmi nežně a hodí se zejména pro svatby v přírodním (rustik) stylu.

 

 

Svatební oznámení z plexiskla

Další z top svatebních trendů tohoto roku. Oznámení působí díky průhlednosti až nadpozemsky krásně. Na plexisklo se tiskne bílou barvou (což je asi nejčastější barva používaná na plexisklo), ale i stříbrnou, zlatou a jinými metalickými barvami. Případně si oznámení můžete nechat vygravírovat laserem. Navíc zůstane pozvaným (i vám), jako trvalá a nezničitelná památka. Tato oznámení jsou velmi originální a wow efekt je při jejich použití zaručen.

 

Oznámení na pauzovacím papíru

Další zajímavou možností je tisk na tzv. pauzovací papír. Je to papír, který se dříve používal na kopie psané strojem, ale jeho využití je mnohem širší. Díky své poloprůhlednosti s ním lze vytvořit nádherná oznámení. Existují různé tloušťky i průsvisntosi tohoto papíru. Každopádně s ním vaše svatební oznámení získá nádech tajemna a nekonečné romantiky.

 

 

Ručně malovaná oznámení

Poslední dobou je velmi oblíbené nechat si vzor na své svatební oznámení namalovat ručna na míru. A není se čemu divit. Vy jste jedineční, vaše svatba je jedinečná, tak proč mít stejné oznámení, jako dalších tisíc lidí. Touha po jedinečnosti a originálním vyjádření tématu vaší svatby je naprosto pochopitelná.

 

Skládačky

Svatební oznámení jako skládanka? A proč ne! Je to velmi originální způsob, jak oznámit všem, že se chcete vzít. Fantazii se meze nekladou a můžete si vymyslet v podstatě jakýkoliv druh skládanky. Nejoblíbenější jsou stále klasické puzzle.

 

Kaligrafie

Stejně, jako nechat si malovat vlastní motiv, je poplupární také ručně psané krasopísmo. Můžete si nechat vytisknout jen vzor, který se vám líbí a text si nechat napsat ručně. Ozdobné písmo je překrásné a to, že je psané ručně mu dodává jedinečnost. Není tak dokonalé, jako tištěná písma, ale právě v jeho nedokoalosti, je jeho krása.

 

Origami

Jedinečné a zábavné. Takové bude vaše svatební oznámení, pokud se rozhodnete pro origami. Tyto skládačky původem z Japonska udělají z vašeho oznámení skvělou zábavu.

 

Líbí se vám? Nebo jste spíš zastánce klasiky?

Sledujte naši stránku perfektní svatba na Fcebooku, aby vám neunikla už žádná svatební inspirace.

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: