Nápaditý svatební pomocník

10 ORIGINÁLNÍCH NÁPADŮ PRO SVATEBNÍ HOSTINU. VAŠI HOSTÉ VÁS BUDOU MILOVAT!

10 ORIGINÁLNÍCH NÁPADŮ PRO SVATEBNÍ HOSTINU. VAŠI HOSTÉ VÁS BUDOU MILOVAT!

Nemusíte plánovat netradiční svatbu, abyste mohli vašim hostům naservírovat originální a jedinečné pokrmy. Naopak! Vaše svatební hostina by měla (stejně jako vše ostatní) vystihovat právě vás, to co máte rádi. Neusíte se spokojit s klasickým menu, ketré má každý. Buďte jedineční a nabídněte svým hostům netradiční kulinářský zážitek.

Vafle

Kdo říká, že vafle jsou jen snídaně? Servírujte vaflové jednohubky na slano se zakysanou smetanou, kukuřicí a koryandrem. Náplň si můžete upravit podle své chuti.

zdroj: https://bit.ly/2TVoEWE

Pizza

Jste milovníci této italské dobroty? Tak proč ji nenabídnout vašim hostům, jako svatební pokrm! Vytvořte na své svatbě pizza bar, nebo si přímo najměte pizzaře, který bude pro vaše hosty  péct čerstvou. Zkuste si na svůj velký den vymyslet svoji vlastní příchuť a servírujte ji hostům, jako specialitu.

 

zdroj: https://bit.ly/2TNiBEl

Koblihová zeď

Koblihy jsou v posledních letech velmi oblíbené, jako svatební dezert (dokonce se z nich stavÍ také celé svatební dorty). Pokud jste milovníci této pochoutky, překvapte své hosty koblihovou zdí (nemusí to být celá zeď stačí vám čtverec o vámi zvolené velikosti).

zdroj: https://bit.ly/2JuEMdx

Cukrová vata

Vzpomínky na dětství. Přesně to vyvolá u vašich hostů cukrová vata. Vatu můžete servírovat také do skleniček, jako dezert.  Nebo si najměte stánek s cukrářem, který ji bude točit. Vaši hosté (a zejména přítomné děti) budou nadšeni.

 

Crostini bar

Crostini jsou v podstatě malé topinky. Připravují se nejčastěji z bílého pečiva, zejména pak baget, jako je ciabatta. Pro své hosty můžete nechat crostini připravit a dát jim možnost si na ně naložit to, co mají nejraději. Připravte pár pomazánek, sýry, uzeninu, zeleninu, džemy, zůzné sruhy másla, ořechy.

zdroj: https://bit.ly/2UMvVFx

Hamburgery / Minihamburgery

Milujete hamburgery? Skvělé! Pro své svatební hosty můžete přichystat několik variant tohoto jídla. Můžete mít různé druhy masa (plátek, trhané, mleté), různé druhy sýrových hamburgerů, nebo jen zeleninové burgery. Také můlžete nechat připravit jejich miniaturní verzi a mít je jako jednohubky (za mě velmi originální nápad).

 

zdroj: https://bit.ly/2CtxQHI

Sýrový svatební dort

Chcete mít svatební dort, ale na sladké moc nejste? Co překvapit vaše hosty sýrovým svatebním dortem. Tyto dorty vypadají ve spojení se zdobením živými květinami naprosto úžasně. Rozkrojit jej můžete stejně, jako běžný dort a věřte mi, že při večerní zábavě se po něm jen zapráší.

 

zdroj: https://bit.ly/2CxpsXN

Čokoládová fontána

Čokoládová fontána tvoří běžně součást svatebního sladného baru. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, co se do ní namáčí? Ovoce je klasika. Vyzkoušejte dát hostům k dispozici také různé sušenky, preclíky (klidně slané), donuty, maso, sýry, ořechy. Objevovat nové chuťové spojení čoklády a těchto ingrediencí, vaše hosty nepřestane bavit.

 

zdroj: https://bit.ly/2Jt6NCc

Kornoutky s čímkoliv

Zmrzlinový kornout nemusíte použít jen na zmrzlinu.  Udělejte z něj dokoanalé jednohubky. Naplnit jej můžete v podstatě čímkoliv. Může být ve sladké formě (uvnitř může být pana cota, puding, krém, čokoláda) i v té slané. Skvělé jsou s marinovaný lososem, salátkem a tzatziky dresingem.

 

zdroj: https://bit.ly/2YdYyxt

Popkorn

Popkorn bar je jedním z trendů letošní svatební sezóny. Připravit jej není těžké a wow efekt je zaručen. Připravte pro své hosty popkorn s růzou příchutí. Sladkou i slanou. Připavte k baru pytíčky, do kterých si budou hosté popkorn nabírat (popkorn je skvělý i k namáčení do čokoládové fontány).

 

Líbila se vám naše malá inspirace?

Sledujte naši stránku perfektní svatba na Facebooku, aby vám neunikla už žádná svatební inspirace.

 


7 TIPŮ JAK VAŠI SVATBU UDĚLAT NEZAPOMENUTELNOU

Svatba je jedna z nejdůležitějších událostí v životě. Chcete, aby byla dokonalá a chcete si ten velký den maximálně užít. A i když je svatba především o nevěstě a ženichovi, zapomínat byste neměli ani na vaše hosty. I pro ně může být vaše svatba nezapomenutelným zážitkem. Jak to zařídit? Přečtěte si našich 7 tipů, jak na to.

Číst článek

 

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: