Nápaditý svatební pomocník

Svatební kytice z lučních květů je trendem přírodních svateb!

Svatební kytice z lučních květů je trendem přírodních svateb!

Léto přijde a s ním také rozkvetlé louky! Pokud ještě nemáte vybrané květiny na vaši svatbu, zkuste se zamyslet, jestli nevyužít té nádhery, kterou nám příroda nabízí. My jsme pro vás připravili inspiraci na svatební kytice z lučních květů. Pojďte se podívat.

Svatební kytice z lučních květů jsou skutečně nádherné. Mají své jedineční kouzlo a jsou velmi originální.

Pokud se rozhodnete pro svatební kytici z lučních květin, dejte si pozor na několik věcí.

První je, jaké květiny budete v kytici kombinovat. Ne všechny jdou dohromady. Musíte si zvolit, zda se vám líbí spíše vysoká kytice, nebo naopak tvar do kulata. Podle toho budete květiny vybírat. Zkušená floristka, vám bude umět poradit.

KVĚTINOVÁ SVATEBNÍ OZNÁMENÍ JSOU TRENDEM PŘÍRODNÍCH SVATEB

Hledáte tipy a triky, jak mít tu nejkrásnější svatbu? Pak se podívejte na naši inspiraci květinových svatebních oznámení. Těch barev a okvětních lístků, které Vás vtáhnou svou omamnou vůní do Vašich snů o pohádkové svatbě! A jak jim to sluší i na svatebních tiskovinách! No, jen se podívejte!

Číst článek

Luční květiny jsou velmi křehké a mají tendenci brzy vadnout. Pokud tedy chcete mít kytici čerstvou je ideální květiny natrhat ve svatební den ráno. Květiny můžete předat floristce, která z nich vytvoří kytici, nebo si můžete kytici uvázat sami. Na serveru You tube najdete spoustu video návodů, jak na to.

Luční květiny můžete samozřejmě vhodně doplnit řezanými květinami. Fantazii se meze nekladou.

A jak může vaše luční svatební kytice vypadat?

 

Líbí se vám? A z jakých květin bude vaše svatební kytice?

Sledujte naši stránku Perfektní svatba na Facebooku a žádná svatební inspirace vám už neunikne.

 


NEOKOUKANÉ SVATEBNÍ HRY K SEZNÁMENÍ I POBAVENÍ

Svatební hry

Při plánování svatby je potřeba myslet na svatební hry, které rozproudí zábavu a z nichž mohou vzniknout nezapomenutelné vzpomínky na svatební den. Spousta svatebních her je obecně známých a najdete je na téměř každé svatbě. Snad všichni znají svatební tombolu, limbo, zametání střepů, svatební strom nebo slepou bábu.

Číst článek 

 


Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: