Nápaditý svatební pomocník

SVATBA S BŘÍŠKEM? ANEB JAK SI NAPLNO UŽÍT SVATBU I V TĚHOTENSTVÍ + NEJKRÁSNĚJŠÍ TĚHOTENSKÉ SVATEBNÍ ŠATY

SVATBA S BŘÍŠKEM? ANEB JAK SI NAPLNO UŽÍT SVATBU I V TĚHOTENSTVÍ + NEJKRÁSNĚJŠÍ TĚHOTENSKÉ SVATEBNÍ ŠATY

Někdy se prostě stane, že dítě s svatba přijdou trochu v opačném pořadí. Dnes to už naštěstí není až takový problém, a to ani po stránce společenské, tak ani po všech ostatních. Pokud se budete vdávat těhotná, pak se vám naše rady a tipy určitě budou hodit. Jako bonus jsme pro vás připravili inspiraci na těhotenské svatební šaty.

VDÁT SE NEBO POČKAT 

Hodně nevěst řeší otázku, jestli se vdávat těhotná, nebo počkat až po narození dítěte. Rozhodnutí je jen na vás. Záleží také na průběhu vašeho těhotenství a v jakém stadiu těhotenství by svatba byla. Pokud máte nevolnosti, jste často unavená, nebo máte rizikové těhotenství, tak stres z plánování svatby vám nepřidá. Naopak se může stát, že si svatbu vůbec neužijete. V takovém případě je lepší počkat. Naopak pokud máte bezproblémové těhotenství, pak směle do toho. Doporučuji s také pročíst  diskuze na internetu. Možná vám pomohou zkušenosti jiných žen a budete se moci lépe rozhodnout.

PLÁNOVÁNÍ A ORGANIZACE SVATBY

Není asi nutné rozepisovat, co všechno ženu v těhotenství čeká. Samotné těhotenství je pro tělo velký zápřah a stres při plánování svatby nijak neprospívá. Takže, pokud jste se rozhodla svatbu uspořádat, určitě si najděte pomocníky, pro její přípravu. Váš partner, kamarádky, maminka, sestra, nebo kdokoli jiný vám určitě rádi pomohou. Věcí, které se musí zařídit je opravdu hodně. Doporučuji si stáhnout náš svatební plánovač a jednotlivé úkoly rozdělit mezi vás a vaše pomocníky. Je to praktické řešení, kdy každý bude vědět, co je jeho úkolem a vy budete mít více klidu a jen si budete kontrolovat, zda se úkoly plní.

SVATEBNÍ ŠATY

Při výběru těhotenských svatebních šatů je nejdůležitější, v jaké fázi těhotenství v den svatby budete. Na začátku těhotenství můžete mít klasické svatební šaty a nikdo nic nepozná. Naopak od druhého trimestru už bříško většinou vidět je a musíte to zohlednit při výběru šatů. Obecně se doporučují šaty antického střihu, které jsou pod prsy stažené a dolů volné. Krásně v nich vynikne váš výstřih, který v těhotenství dozná značných změn. Ani v těhotenství se nemusíte vzdát stylu vaší svatby. Těhotenské svatební šaty už dnes seženete různých stylech od boho, až po klasické elegantní. Šaty ale nevybírejte moc dlouho dopředu, protože nikdy nevíte, jak rychle právě vaše bříško poroste.

 

 

BOTY

Velmi pečlivě vybírejte vaši svatební obuv. Myslete na to, že v botách budete celý den, musí proto být co nejvíce pohodlné. Některé ženy, mají v těhotenství oteklé nohy. Proto volte boty bez zbytečných pásků a šněrování. Také vysoké podpatky, nejsou zcela ideální kvůli nestabilitě a hrozbě pádu. Nemusíte mít boty ze svatebního salonu. Vyberte si třeba tenisky, baleríny, nebo kecky. Ty si můžete navíc nechat dozdobit podle vlastních představ, nebo vám na ně můžou kamarádky napsat přání do života. Dnešní doba přeje neformálnosti a originalitě, takže se nebojte být jedinečná. Hlavně myslete na bezpečí a pohodlí.

SVATEBNÍ HOSTINA 

Těhotnou nevěstu čeká svatba bez alkoholu. Ale je to vlastně negativum? To, že se na své vlastní svatbě nebudete moci opít má naopak jen samá pozitiva. Svůj vysněný den si budete pamatovat od začátku do konce, s největší pravděpodobností si nezničíte a ničím nepotřísníte šaty, na fotografiích budete vypadat krásně a svěže po celý dlouhý den, vyvarujete se opileckým faux pas a také je dokázáno, že střízliví lidé se mnohem méně hádají, než ti pod vlivem. A to se na svatbě přeci hodí! Navíc na opilou nevěstu není zrovna hezký pohled. A když si dáte malou skleničku šampaňského na přípitek, nikdo vám to nebude mít za zlé. Vyhnout byste se měla také silně kořeněným jídlům.

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE 

Bojíte se, že na svatebních fotkách budete vypadat jako velryba a budete oteklá? Hlavně klid. Rozhodla jste se vdávat těhotná, takže na fotografiích tak budete prostě vypadat. Nicméně fotky těhotných nevěst jsou naprosto okouzlující. Dobrý fotograf, vás nastylizuje tak, aby vaše přednosti vynikly a bříško bylo vaší nejkrásnější součástí. Také dobrá vizážistka dokáže líčením přímo zázraky. Nateklá tvář a případné nedokonalosti pleti se dají zakrýt správně zvoleným make-upem. Věřte, že každá těhotná žena je nádherná, takže i vy na vašich fotkách budete.

A co vy? Máte už svůj velký den za sebou? Je to lepší s dětmi, nebo v těhotenství?

Sledujte naší stránku Perfektní svatba na Facebooku a žádná svatební inspirace vám už neunikne.

 


JAK VYBRAT SVATEBNÍ ÚČES + INSPIRACE PRO VŠECHNY DÉLKY VLASŮ

Vlasy jsou korunou každé ženy. Ve svatební den to platí dvojnásob. Zatímco o svatebních šatech má většina nevěst celkem jasnou představu, u účesu to tak snadné nebývá. Jak si tedy správně vybrat svatební účes? Na co se při výběru zaměřit, aby vám opravdu padl a podtrhl vaši krásu? To se dozvíte v našem článku. Jako bonus jsme pro vás připravili inspiraci na svatební účesy pro všechny délky vlasů.

Číst článek 

 

 


 

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: