Nápaditý svatební pomocník

Zimní svatby

Zimní svatby

Zimní svatby… Není pravda, že nejlepší svatby jsou na jaře! Popusťte uzdu fantazii a představte si ty úžasné zimní barvy přírody, svatební sál osvětlený svíčkami, vytopený krbem, útulnou atmosféru a třpytící se sníh.

 

Zimní rostliny, jako jehličnany, jmelí a šišky, můžete použít pro výzdobu, stejně jako pro svou svatební kytici. Bílá zimní vločka je úžasným motivem pro výzdobu stolu i na svatební oznámení a tiskoviny.

 

Svatba v prosinci

Chcete-li se brát v prosinci a v kostele, využijte vánoční atmosféry. Kostel bude krásně vyzdoben vánočními dekoracemi. Vy si tak nemusíte lámat hlavu se svatební výzdobou a zároveň ušetříte :))

 

Myslete na to, že v zimě prostě bude zima. Nenechte své hosty mrznout a připravte k posezení na obřadu i na hostině teplé deky a horké nápoje. Hosty jistě potěší horký svařák a čaj.


družičky a nevěsta

Družička – její úkoly a povinnosti

Být požádána o to, být nevěstinou družičkou, je velká čest a výjimečná příležitost. Pokud jste však nikdy na svatbě jako družička nebyla a nevíte, co všechno tato role obnáší, může to být trochu záludný úkol.

Číst článek

 

 

 

 


Zimní svatební fotografie

V zimních měsících se stmívá brzy, proto vyražte na svatební focení včas, alespoň ve 2 hodiny odpoledne. Budete určitě potřebovat něco na zahřátí – pončo přes šaty nebo kožíšek, rukavice a teplé boty do sněhu. Pokud trváte na šatech bez rukávů, na venkovní aktivity si pořiďte pletené natahovací rukávy.

 

Zimní svatby

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: