Nápaditý svatební pomocník

KVĚTINOVÁ INSPIRACE PRO VAŠI SVATBU

KVĚTINOVÁ INSPIRACE PRO VAŠI SVATBU

Květiny jsou jednou z nejdůležitějších součástí svatební výzdoby. Živé květy jsou nežné a dodávají svatbě nádech romantiky. Jak květiny vybrat a jaké jsou nejnovější trendy v květinové výzdobě? To se dozvíte v tomto článku.

 

Květiny na svatebí výzdobu vybírejte především podle stylu vaší svatby a místa, kde se bude konat.  Pokud je vaše svatba ve venkovském sytlu a odehrává se třeba na statku, můžete bez obav použít luční květiny. Naopak pro svatbu na zámku využijete spíše růže, frézie atd.

Vaše květinová výzdoba by měla být sladěná s vaší svatební kyticí.  A to jak druhy použitých květin, tak barevně.

Při vybírání květin si dávejte pozor na květiny s výraznou vůní. Pokud jsou použity jako výzdoba jídelních stolů, jejich vůně často přebijí vůni samotného jídla. Navíc, ne všichni milují težkou květinovou vůni. Vaši hosté budou u stolu sedět nějakou chvíli, takže vybírejte raději květiny méně výrazné vůně.

Pokud umisťujete květiny na jídelní stoly, dbejte na jejich správné umístění a výšku. Květiny by neměli bránit vašim hostů ve výhledu na spolustolovníky. Všichni by si měli navzájem vidět do tváří.

TRENDY 2019 

Svatební sezóně 2019 budou vládnout méně tradiční druhy květin. Čím originálnější květiny zvolíte, tím lépe. Můžete je použít ve svatební kytici, k ozdobě svatebního dortu i v květinových dekoracích.

Velmi oblíbenými se stávají sukulenty. Je překvapivé, jak nádherně tyto květiny vypadají.

Trendy jsou také luční květiny. A to včetně těch, do kterých byste to možná neřekli, jako například bodlák. Luční květiny si můžete netrhat sami a umístiti je do všemožných aranžmá. Neboojte se být kreativní. Čím více půsbí dekorace neupraveně, tím lépe.

Trendem pro tento rok je také použití různých druhů travin. Nejpopulárnější je zřejmě tzv. pampová tráva, ze které můžete vykouzlit opravdu úchvatné dekorace.

Výzdoba bez květů? Ano i to je jedním z trendů letošního roku. Jednoduché rostliny, které květy nemají. Jde o použití kapradin, mechů, olivovníkových větví, eukalyptu, bobulí, větviček, šišek.

zdroj: https://bit.ly/2XOI0vL

 

zdroj: https://bit.ly/2HsdOAI

 

zdroj: https://bit.ly/2u3umaj

 

zdroj: https://bit.ly/2J8HwNv

 

zdroj: https://bit.ly/2Uxri1S

 

zdroj: https://bit.ly/2F8zhx4

 

zdroj: https://bit.ly/2TxCLSy

 

zdroj: https://bit.ly/2u6Sysi

 

zdroj: https://bit.ly/2NZMM54
zdroj: https://bit.ly/2O1Vekf

 

A jaké květiny budou hrát prim na vaší svatbě?

Sledujte naši stránku Perfektní svatba na Facebooku, aby vám neunikla už žádná svatební inspirace.

Máte raději růže? Podívejte se na naši růžovou inspiraci.

 


Boho svatba snů

Boho svatba snů

Vůně lučních květů, osvobozující hippie styl, etno i gypsy doplňky. To vše si představíme, když se řekne „svatba v boho stylu“.

Číst článek

 

 


Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: