Nápaditý svatební pomocník

INSPIRACE NA VLASOVÉ DOPLŇKY PRO DOKONALÝ SVATEBNÍ ÚČES

INSPIRACE NA VLASOVÉ DOPLŇKY PRO DOKONALÝ SVATEBNÍ ÚČES

Vlasy jsou korunou každé ženy. A ve svatební den to platí dvojnásob. Výběr správného účesu není vždy lehký. Ale pokud jej již máte, můžete se soustředit na to, aby byl dotažen k dokonalosti. K tomu vám pomohou naše tipy, jak můžete svůj svatební účes ozdobit.

Ozdoby ve vlasech působí něžně a romanticky. Dotvářejí celkový vzhled nevěsty a jsou krásným detailem na svatebních fotografiích.

Živé květiny

Dodejte svému svatebnímu vzhledu přírodní nádech pomocí ozdob z čerstvých živých květin. Možností, jak květiny zakomponovat do svatebního účesu je opravdu hodně, takže můžete být kreativní. Pokud jsou květiny čerstvé a správně řezané, vydrží vám v účesu bez problému celý den.

zdroj: https://bit.ly/2OcNpbx

 

Květinové věnce a věnečky

Květinové věnce z živých květin jsou čím dál populárnější. A pokud plánujete svatbu v boho stylu, jsou přímo nepostradatelné. Díky nim se budete ctít jako víla. Můžete si vybrat, zda chcete velké mohutné věnce, nebo si vyberete jen jednoduchý věneček. V obou případech budete vypadat božsky.

zdroj: https://bit.ly/2TITiTL

Vlasové ozdoby 

Ozdoby do vlasů jsou absolutní klasikou. Najdete je v nepřeberném množství provedení, barev, materiálů i velikostí. Vyberte si takovou ozdobu, která podtrhne a zvýrazní váš účes a která bude pohodlná na celodenní nošení.

zdroj: https://bit.ly/2TfxLx0

Ozdoby s peřím 

Velmi elegantně a něžně působí vlasové ozdoby zdobené peříčky. Motiv peří je tuto svatební sezónu velmi populární, takže pokud se nebojíte trochy extravagance, směle do toho.

zdroj: https://bit.ly/2OcIiId

Korunky 

Která žena by se alespoň na chvíli nechtěla cítit jako princezna. Korunka vám to ve váš velký den umožní. Je skvělým doplňkem pro nevěsty, plánují svatbu v glamour stylu.

zdroj: https://bit.ly/2HvIYIi

Ozdoby ala 20. léta 

Něco jedinečného pro nevěsty, které plánují svůj velký den ve stylu filmu Great Garsby neboli art deco. Buďte oslnivá, hříšně krásná a smyslná. Protože právě taková byla 20. léta minulého století.

zdroj: https://bit.ly/2UGzDjZ

Závoje a pavučinky 

Jsou krásným doplňkem pro více tradiční styl svatby, anebo pro svatby v retro stylu. Jsou alternativou, pokud nechcete klasický dlouhý závoj, ale přesto chcete být trochu tajemná.

zdroj: https://bit.ly/2CstJeY

Ozdobné hřebeny

Klasika mezi vlasovými ozdobami. Ozdobné hřebínky jsou velmi praktické. Snadno se umístí i do polorozpadlého účesu a dobře drží.  Svatební hřebínky jsou tradičně menší, než klasické sponkové ozdoby. Toho můžete využít a zakomponovat jich do účesu víc, než jen jeden.

zdroj: https://bit.ly/2Jmbjmh

Čelenky 

Čelenky jsou nestárnoucím hitem. Jejich obliba v posleních letech opět stoupá. Dají se použít jak do rozpuštěnách účesů, tak s nimi můžete ozdobit také složitější účesy.

zdroj: https://bit.ly/2TcJlZO

Textilní ozdoby a krajky

Romantické a originální. Takové jsou ozdoby vytvořené z látky, nebo krajky. Většinou je zdobí bohatě vyšité textilní aplikace. Pokud plánujete svatbu s romantickým nádechem, například ve styu vintage, je tento doplněk to pravé.

zdroj: https://bit.ly/2CpU1Pb

A jakým doplňkem ozdobíte svůj svatební účes vy?

Sledujte naši stránku perfektní svatba na facebooku, aby vám  neunikla už žádná svatební inspirace.


7 TIPŮ JAK VAŠI SVATBU UDĚLAT NEZAPOMENUTELNOU

 

 

Svatba je jedna z nejdůležitějších událostí v životě. Chcete, aby byla dokonalá a chcete si ten velký den maximálně užít. A i když je svatba především o nevěstě a ženichovi, zapomínat byste neměli ani na vaše hosty. I pro ně může být vaše svatba nezapomenutelným zážitkem. Jak to zařídit? Přečtěte si našich 7 tipů, jak na to.

Číst článek 

 

 


 

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: