Nápaditý svatební pomocník

7 TIPŮ JAK VAŠI SVATBU UDĚLAT NEZAPOMENUTELNOU

7 TIPŮ JAK VAŠI SVATBU UDĚLAT NEZAPOMENUTELNOU

Svatba je jedna z nejdůležitějších událostí v životě. Chcete, aby byla dokonalá a chcete si ten velký den maximálně užít. A i když je svatba především o nevěstě a ženichovi, zapomínat byste neměli ani na vaše hosty. I pro ně může být vaše svatba nezapomenutelným zážitkem. Jak to zařídit? Přečtěte si našich 7 tipů, jak na to.

1. Nechte hosty si něco vyrobit 

Přemýšlíte, jak nelépe zabavit hosty v čase mezi obřadem a hostinou? A co takhle dát jim prostor pro výrobu vlastních dekorací na stoly! Stačí vám k tomu květiny a vázy. Hosté si pak dle své fantazie vyrobí dekoraci na svatební stůl. Možná, že máte obavy, jak nakonec bude vaše svatební tabule vypadat, ale jedno je jisté.  Bude to na 100% orignál. Samozřejmě můžete dát vašim hostům prostor pro výrobu čehokoliv jiného. Fantazii se meze nekladou.

2. Chlli out zóna

Klasická svatební hostina dnes už nikoho nepřekvapí. Co takhle vytvořit na vaší svatbě pro hosty odpočinkovou zónu (chilli out koutek). Můžete jej pojmout, jako luxusní lounge, kde vaši hosté najdou pohodlí na gaučích a v útulných křesílkách. Nebo vám postačí jen polštáře na sezení a malé stolečky. V tomto oddechovém koutku budou vaši hosté relaxovat a povídat si. Nezbytností jsou polštářky všech barev a velikostí. Doporučuji tento koutek mít poblíž zábavy, aby to hosté neměli na parket příliš daleko. Koutek můžete oddělit od zbytku prostor látkami a dát mu tak VIP nádech.

 

 

3. Originální zábava

Klasické svatební hry vás nenadchly? Připravte pro své hosty osobitou zábavu. Můžete si například pozvat iluzionistu, který s vašimi hosty bude provádět kouzla. Chcete vaše hosty zapojit trochu více? Co takhle připravit karaoke. Ideální je zařazení karaoke v pozdějších večerních hodinách, kdy už jsou hosté v náladě a jejich ostych opadl. Další skvělou možností je míchání vlastních drinků. Připravte stoleček, kde hosté najdou suroviny. Několik druhů alkoholu, džusy, sirupy, šejkr a led. Nechte své hosty, aby si namíchaly vlastní koktejl.

4. Osobitý dárek jako vzpomínka

Svatební koláčky a cukroví jako výskužku bere většina hostů již jako samozřejmost. Buďte originální a připravte pro své hosty jedinečný dárek, jako vzpomínku na váš velký den.  Darujte třeba vámi ručně malované kamínky, placky nebo magnetky s datem svatby, semínka rostlin, hrnečky (třeba s nápisem děkujeme, že jsi byl/a s námi a datem svatby), ručně vyráběná mýdla, marmelády, čokoládky, lžičky se jmény hostů, sluneční brýle atd. Vaši hosté budou nadšení.

5. Degustace 

Ideální pro rozproudění hovoru a zábavy. Záleží jen na vás, čeho se bude degustace týkat. Vy nejlépe znáte své hosty a nemělo by být težké určit, co by je mohlo nejvíce potěšit. Základem může být degustace alkoholu. Stoleček s různými druhy vína, whisky, nebo rumu, nezůstane prázdný ani chvíli. U alkoholu to ale nekončí. Degustovat můžete třeba čaje, sýry, čokoládu, kávu atd. Degustací čokolády potěšíte i nemužské osazenstvo a hlavně děti. Pro ně i pro vaše hosty to bude jedinečný zážitek.

 

zdroj: https://bit.ly/2HA5hvA

6. Hudba 

Očekávají vaši hosté klasického DJ nebo kapelu ve stylu „Eva a Vašek„? Co takhle je překvapit a pozvat si trochu netradiční hudební doprovod. Cikánská kapela, cimbálovka, mexická kapela nebo třeba kubánská, jim zaručeně vytře zrak. Velmi oblíbené jsou také revivlové kapely. A pokud vám to rozpočet dovolí, můžete si pozvat také vašeho oblíbeného zpěváka, zpěvačku nebo kapelu. Pro vaše hosty to bude nezapomentelný zážitek

7. Dětský koutek

Plánujete mít na svatb děti? Pokud ano, myslete na ně a hlavně na jejich rodiče. Připravte pro ně dětský koutek, ideálně s paní na hlídání. Vymyslete pro ně zábavu. Mohou něco vyrábět, zdobit cukroví, hráty hry. Pokud budou mít hračky, někoho kdo se o ně postará a pohlídá je a několik dek, kde se děti mohou vyspat, zaručuji, že si to jejich rodiče pořádně užijí!


PES NA SVATBĚ?!

Svatba je jedním z nejkrásnějších dní v životě. Chceme mí po boku všechny, které milujeme. Často to kromě rodiny a přátel jsou také naši čtyřnozí mazlíčci. Jak se na svatbu s pejskem připravit? Na co si dát pozor? A jaké jsou možnosti, pokud pejska na svatbě mít nebudete? Čtěte dál a vše se dozvíte.

Číst článek


 

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: