Nápaditý svatební pomocník

NEJKRÁSNĚJŠÍ KVĚTINOVÉ VARIACE PRO VÁŠ SVATEBNÍ ÚČES

NEJKRÁSNĚJŠÍ KVĚTINOVÉ VARIACE PRO VÁŠ SVATEBNÍ ÚČES

Živé květiny jsou prostě nádherné, o tom není pochyb. Ovšem nemusí být jen součástí vaší svatební výzdoby. Zakomponujte je i do svého svatebního účesu a uvidíte, že budete naprosto úchvatná a neodolatelná. Živé květiny ve vlasech působí něžně a dodají vám vzhled víly. Pojďte se podívat na naši inspiraci.

Při výběru květin, které budou ozdobou vašeho svatebního účesu, byste se měla zameřit na několik věcí.

V první řadě by květiny měly ladit s výzdobou vaší svatby. Bylo by asi zvláštní, kdybyste všude měla růže a ve vlasech třeba narcis.

Je potřeba, aby květiny v účesu vypadaly celý den svěží. To může být trochu problém, vzhledem k tomu, že nebudou mít přísun vody. Vybírejte proto takové, které to vydrží bez větších obtíží. V květinářství vám jistě rádi poradí.

Další věc je připnutí květin do účesu. Musí jít bez větších problémů přichytnout a také bez problému sundat. V tom by vám měla pomoci vaše kadeřnice a určitě již na zkoušce svatebního účesu květiny zkuste do účesu zakomponovat. Budete tak alepoň vědět, zda to jde a kolik času vám to ve svatební den zabere.

Kreativitě se meze rozhodně nekladou. Můžete se pustit do odvážných variací a experimentovat s různými druhy květů.

Tady je malá inspirace od nás

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sledujte naši stránku Perfektní svatba na Facebooku a žádná svatební inspirace vám už neunikne.

 


 

15 OTÁZEK O SVATEBNÍM MÍSTĚ, KTERÉ MUSÍ PADNOUT, NEŽ SE DEFINITIVNĚ ROZHODNETE

Výběr místa obřadu a svatební hostiny představuje první a nejzásadnější krok v rámci svatebních příprav. Jakmile máte vybráno místo, můžete plánovat vše ostatní. Jak ale vybrat to správné svatební místo? Na co se při výběru ptát? Pojďme si to společně projít.

Číst článek

 

 

 


 

 

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: