Nápaditý svatební pomocník

Boho svatba snů

Boho svatba snů

Vůně lučních květů, osvobozující hippie styl, etno i gypsy doplňky. To vše si představíme, když se řekne „svatba v boho stylu“. Zapomeňte na satén, luxusní šperky a bohatě zdobený sál. Bohémským svatbám vládne příroda, neotřelost, přirozenost a pohoda. A zřejmě díky tomu se boho svatby těší stále větší oblibě. Jak vlastně taková boho svatba vypadá? A je zrovna pro vás tou pravou?

Dokonalé místo, kde si říci „ano“

Představte si zelenající louku plnou jemných květů, větřík potichu ševelí a na první pohled nenasvědčuje nic tomu, že právě zde budeme brzy svědky nezapomenutelných okamžiků. Ale opravdu jen na ten první. Když se pořádně rozhlédneme, vidíme přirozeně naaranžované květy, které báječně ladí s těmi lučními. Pivoňky, vřes, bodláky i chrpy ve stylových přírodních vázičkách doplňují něžná pírka. Místy zahlédneme lapače snů z krajky a dřeva. Kousek dál už vidíme to, co nás neochvějně přesvědčí o následujícím dění. Dřevěná slavobrána bohatě zdobená květy, k níž vede cesta z okvětních lístků. Židle pro svatebčany, které nepůsobí nijak výjimečně, naopak stylem zapadají do okolní přírody. Svatební výzdoba je tak přirozená, jak jen to jde.

Boho nevěsta

Svatebčané usedají na židle před slavobránou a už vidíme nevěstu. Ta svírá v rukou svatební kytici z lučních květin a ve vlasech má ležérní květinový věneček. Spokojeně se usmívá a neochvějně kráčí k za mužem svých snů…
A co když počasí nebude přírodní svatbě přát? Rozhodně se hodí mít poblíž svatebního obřadu stylovou stodolu, která poslouží jako svatební zázemí i základna pro raut, jemuž vévodí lehký naked dort plný ovoce a osvěžujícího krému.

 

Boho svatební šaty a doplňky

Jak vypadají ideální šaty pro boho nevěstu? Nechybí krajka, střih je ženský, jednoduchý a pohodlný. A ta nejlepší zpráva… Korzetům a vyztuženým spodničkám můžete dát s klidným svědomím sbohem! Svatební šaty mohou být dlouhé i krátké, záleží jen na vás, nač se cítíte. Stejně tak se nemusíte trápit s vysokými podpatky. Pohodlné dámské sandály budou jasnou volbou. A nebo jednoduše odhoďte boty úplně.
Drahé šperky také nebudou pro přírodní svatbu to pravé ořechové. Rozhodně nešlápnete vedle s koženými nebo květinovými náramky. Jen pozor, vše je potřeba sladit, abychom květinové doplňky nepřekombinovali.
Dokonce ani svatební účes vás trápit nemusí. Vlasy rozpuštěné nebo zapletené do uvolněného copu doladí váš svatební outfit k dokonalosti. Krátkovlásky se nemusí bát hravého rozcuchu.
Asi není třeba zdůrazňovat, že i make-up je přirozený. Zvolte jen takový, abyste se cítila příjemně.

A muži? Většina z nich jistě ocení, že nebudou svázáni žádnými společenskými dogmaty. Sako i kravatu mohou nechat doma. A co víc, dokonce se nemusí ani holit či stříhat. I u ženichů má přirozenost zelenou.

 

Svatební oznámení, menu a jmenovky

Přírodní boho styl svatby by mělo předjímat už svatební oznámení. Rustikální svatební oznámení s květinovými motivy, krajkou či pírky bude to pravé. Ve stejném stylu pak vyberte svatební menujmenovky na svatbu.

Boho svatební oznámení Boho svatební oznámení

Jak to vidíte? Máte pocit, že boho svatba je přesně to, po čem toužíte? Zavřete oči, zhluboka se nadechněte a představte si to. Cítíte tu vůni rozkvetlé louky? Pak je zřejmě rozhodnuto…


Svatba v zahraničí

Jak vybrat nejkrásnější místo na svatbu?

Jedna z prvních otázek, kterou si kladou při plánování svatby nastávající manželé, je, kde si řeknou své ano. Možností je mnoho a každá z nich má své výhody a úskalí. Pojďme si je shrnout. Třeba vám pomohou ve vašem rozhodování.

Číst článek

 

 

 


 

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: