Nápaditý svatební pomocník

LUCERNY! VYKOUZLÍ POHÁDKOVOU ATMOSFÉRU – JAK JE ZAČLENIT DO VAŠÍ SVATBY

LUCERNY! VYKOUZLÍ POHÁDKOVOU ATMOSFÉRU – JAK JE ZAČLENIT DO VAŠÍ SVATBY

Každá nevěsta si přeje dodat své svatbě romantickou a jedinečnou atmosféru. Pokud je to i váš případ, lucerny jsou tou správnou volbou. Jejich použití je velmi široké. Můžete je zavěsit do prostoru, použít na svatební stoly, položit ke vchodům, na schody, postavit na parapety oken a mnoho dalšího. Nejen, že vypadají naprosto úchvatně ve dne, ale své pravé kouzlo ukáží se západem slunce. Když je rozsvítíte, vykouzlí vám doslova pohádkovou atmosféru. Dokonale v sobě spojují dekoraci a praktické osvětlení. Pojďte se s námi inspirovat, jak lucerny použít i na vaší svatbě.

Lucerny si můžete půjčit v půjčovně svatebních dekorací, nebo si je koupit. Doporučuji projít hobby markety, občas je mívá v nabídce Pepco nebo Lidl. Chce to sledovat. Vůbec se nebojte a klidně kupte i lucernu, která bude v jiné barvě, než potřebujete. Dají se koupit spreje (ve všech myslitelných barvách), kterými si lucernu přestříkáte do vámi požadované barvy. Seženete je v obchodech s barvy a laky, v hobby marketech, nebo v obchodech s kreativními potřebami.

Dovnitř luceren můžete umístit buď klasické svíčky, nebo ty elektrické.  Osobně se kloním spíše ke klasickým svíčkám, které jsou mnohem romantičtější. Mohou mít různou velikost i barvu, což ještě podtrhne tón vaší svatby. Výhodou je, že svíčky jsou v lucernách chráněny před větrem, nebo převržením. Samozřejmě pokud umístíte lucernu tam, kde hrozí, že by se mohl  převrhnout a něco zapálit, dejte svíčku elektronickou.

Lucerny si můžete také vyrobit. Stačí vám k tomu různě velké sklenice. Ty můžete pomalovat barvami na sklo, nalepit na ně kamínky, krajku nebo na ně uvázat mašličku. Ozdobené sklenice se svíčkou uvnitř můžete zavěsit do prostoru, kde vypadají naprosto božsky, nebo položit kamkoliv se vám jen zlíbí.

A co takhle lucernu místo svatební kytice, nebo jako alternativu pro kytice družiček? Ano i to je možné.

 

Lucerna a jak ji použít na svatbě

 

 

 

 

 

 

Líbí se vám naše lucernová inspirace?  Použijete i vy lucerny na své svatbě?

Sledujte naši facebookovou stránku perfektní svatba, aby vám neunikla už žádná svatební inspirace.


10 ORIGINÁLNÍCH NÁPADŮ PRO SVATEBNÍ HOSTINU. VAŠI HOSTÉ VÁS BUDOU MILOVAT!

Nemusíte plánovat netradiční svatbu, abyste mohli vašim hostům naservírovat originální a jedinečné pokrmy. Naopak! Vaše svatební hostina by měla (stejně jako vše ostatní) vystihovat právě vás, to co máte rádi. Neusíte se spokojit s klasickým menu, ketré má každý. Buďte jedineční a nabídněte svým hostům netradiční kulinářský zážitek.

 

Číst článek 


 

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: