Nápaditý svatební pomocník

KORÁLOVÁ INSPIRACE ANEB BARVA ROKU 2019 V ODVÁŽNÉ KOMBINACI S ČERNOU

KORÁLOVÁ INSPIRACE ANEB BARVA ROKU 2019 V ODVÁŽNÉ KOMBINACI S ČERNOU

Každý rok vyhlašuje Pantone barvu roku. Letos je touto barvou korálová, lépe řečeno living coral, neboli živoucí korálová. Tato barva se bude letos objevovat v kolekcích světových návrhářů, na tiskovinách, v reklamách. Využijte tuto svěží a odvážnou barvu i na své svatbě. Podívejte se na naši inspiraci, ve které se tato barva úchvatně snoubí s odvážnou černou. 

Prvním krokem mohou být už vaše svatební šaty. Doba, kdy bílá barva byla jediná vhodná pro svatební šaty, je dávno pryč. Nebojte se vybrat si barevné šaty. Krásně v nich vyniknete a budete jedinečná.

Pro svatbu si vyberte takové místo, které umožní, aby barva vynikla. Ideální jsou větší prostory s dostatkem přirozeného světla, kde si můžete pohrát s dekoracemi a vytvořit nádherné barevné akcenty.

Vaše svatební tabule může také zářit v této barvě. Ideální je její spojení s dalšími barvami, které jsou s korálovou v barevné paletě. Které to jsou? Podívejte se na na tuto stránku. V naší inspiraci je korálová ve spojení s černou. Tato kombinace je odvážná, ale naprosto dokonalá, až magická.

 

Svatební kytice v odstínech korálové bude vašim dokonalým doplňkem. Nebojte se kombinovat. Tato barva vypadá krásně také se zelenou, takže se vůbec nebojte přidat k ní klasické zelené rostliny.

A co dovede vaši svatbu k dokonalosti? Přece drobné detaily. Vaše svatební oznámení, jmenovky na stůl, uvítací tabule pro hosty, svatební menu, svatební dort a cukroví. To vše může být laděno do živoucí korálové. Vaši hosté budou žasnout, jak nádherná tato barva je.

Okouzlila vás tato barva? Nás tedy rozhodně ano.

Sledujte naši stránku Perfektní svatba na Facebooku a žádná svatební inspirace vám už neunikne.

 


SVATEBNÍ HOSTINA ANEB CO SI DÁT KROM SVÍČKOVÉ?

 

Svatební plánovače nám doporučují zařídit svatební hostinu už 6 měsíců předem, ale co taková svatební hostina má mít za pokrmy? Když graficky připravuji svatební menu pro páry, nejčastěji se objevuje jídlo jako tradiční česká svíčková s knedlíkem, knedlíčková polévka nebo šunkové rolky jako předkrm.  Ano, je to tradice. Ale čím jiným se dá hosty na svatbě zasytit?

Číst článek

 


 

Mohlo by vás zajímat:%d blogerům se to líbí: